چرا گوگل یک وب سایت را دوست ندارد؟

چرا گوگل یک وب سایت را دوست ندارد

گوگل وب سایت هایی را دوست دارد که مطابق میل کاربران باشند. در این مقاله با برخی از دلایل این که چرا گوگل یک وب سایت را دوست ندارد آشنا خواهیم شد؛ پس با ما همراه باشید.

کپی بودن محتوا

شاید بتوان گفت مهم ترین دلیل کپی بودن محتوا است. این مورد منجر به جریمه شدن توسط گوگل نیز می شود. البته لازم به ذکر است از نظر گوگل زمانی محتوا کپی شده است که مطالبی که از قبل در یک وب سایت دیگر وجود داشته را، بدون قرار دادن منبع منتشر کنید. بنابراین بهتر است به جای کپی محتوا اقدام به تولید محتواهای باکیفیت کنید.

نبود توضیحات برای تصاویر

بسیاری از وب سایت ها از تصاویر استفاده می کنند. اما نکته مهم این است که برای آن که گوگل تشخیص دهد تصویر استفاده شده به مطلب مرتبط است؛ آن تصویر باید توضیحات داشته باشد.

عدم حضور در شبکه های اجتماعی

امروزه حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی تاثیر به سزایی در دیده شدن شما دارد. این موضوع برای گوگل هم مهم است. در واقع فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس از جمله مواردی است که می تواند موجب شود گوگل وب سایت شما را بیشتر دوست داشته باشد.

چرا گوگل یک وب سایت را دوست ندارد

نبود لینک های داخلی

یک دلیل دیگر برای این که گوگل وب سایت شما را دوست ندارد می تواند این باشد که لینک های داخلی در وب سایتتان وجود ندارد. لینک های داخلی موجب هدایت بازدیدکنندگان به مطالب دیگر می شوند و همچنین با وجود آن ها گوگل متوجه ارزش بالای سایر محتواهای وب سایتتان می شود.

ریسپانسیو نبودن وب سایت

امروزه کاربران از دستگاه های مختلف با ابعاد صفحه نمایش متفاوت برای بازدید از وب سایت ها استفاده می کنند. بسیار مهم است که وب سایت شما در همه این دستگاه ها به خوبی نمایش داده شود. گوگل نیز برای وب سایت هایی که به کاربران خود اهمیت می دهند و به گونه ای طراحی شده اند که کاربران راحت تر باشند؛ ارزش بیشتری قائل است.

کاربرپسند نبودن محتوا

یک مورد دیگر کاربرپسند نبود محتواهای وب سایت است. اگر کاربرانی که وارد وب سایت شما می شوند؛ با محتوایی که به دردشان می خورد و نیازشان را برطرف می کند مواجه نشوند؛ نرخ پرش یا بانس ریت وب سایت شما افزایش پیدا می کند. بانس ریت به معنای آن درصدی از کاربران است که وارد یک وب سایت می شوند اما به دلیل جذابیت کم آن وب سایت بدون هیچ ارتباطی از آن خارج می شوند. طبیعتا هر چه بانس ریت یا نرخ پرش برای یک وب سایت کمتر باشد؛ بهتر است.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *