سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یک روش اصولی برای سئو وب سایت است که به کمک آن می توان یک سئو ماندگار و معتبر داشت. در این مقاله می خواهیم کمی با سئو کلاه سفید و برخی از تکنیک های آن آشنا شویم؛ پس با ما همراه باشید.

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید تکنیک هایی از سئو است که قوانین و ضوابط موتورهای جستجو و خصوصا گوگل تطابق دارد. در این روش از سئو تلاش می شود تا به صورت هدفمند و در بهترین شرایط کاربران را جذب کرد. بنابراین با استفاده از این نوع سئو هم می توان موجب رضایت کاربران شد و هم موتورهای جست و جو را راضی کرد.

بد نیست کمی با روش های دیگر سئو یعنی سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری نیز آشنا شویم. در سئو کلاه سیاه از تکنیک هایی که با الگوریتم گوگل در تضاد است استفاده می شود و البته گوگل وب سایت هایی که از این نوع سئو استفاده می کنند را جریمه می کند. سئو خاکستری کمی پیچیده تر است. این روش از سئو مربوط به تکنیک هایی است که شباهت زیادی به سئو کلاه سیاه دارد؛ اما اگر به درستی استفاده شود موثر است. البته تکنیک های سئو کلاه خاکستری نکات ریز زیادی دارد و تنها در صورتی که توسط افراد حرفه ای استفاده شود می تواند نتیجه دهد.

سئو کلاه سفید

تکنیک های سئو کلاه سفید

برخی از تکنیک های سئو کلاه سفید عبارت اند از:

  • تولید محتوای با کیفیت: اهمیت و ارزش محتوای با کیفیت بر کسی پوشیده نیست. در این تکنیک سعی بر آن است که آن قدر مطالب ارزشمند باشند که کاربران را جذب کنند و کاری کنند آن ها بخواهند در وب سایت شما بیشتر بمانند.
  • دریافت بک لینک به صورت طبیعی: دریافت بک لینک به صورت طبیعی به این معنا است که وب سایت های دیگر بر اساس شناختی که از وب سایت شما دارند و به خواست خودشان برای شما لینک می سازند. تولید محتوای با کیفیت در اینجا نیز کاربرد دارد. به این صورت که اگر از این محتواها به عنوان منبع استفاده شود؛ لینک وب سایت شما در وب سایت های دیگر درج می شود.
  • کلمات کلیدی: استفاده از کلمات کلیدی مرتبط، تحقیق شده و تأثیرگذار دارای اهمیت زیادی است. ابزارهای مختلفی وجود دارند که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند؛ مانند Moz و ahref.
  • افزایش سرعت وب سایت: به گفته گوگل سرعت وب سایت یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی است. شما با استفاده از روش های مختلفی می توانید سرعت وب سایت خود را بالا ببرید. به عنوان مثال هاست روی سرعت وب سایت تاثیر می گذارد.
  • نسخه موبایل: امروزه بسیاری از افراد با استفاده از موبایل های خود به بازدید از وب سایت ها می پردازند. بنابراین نمایش درست وب سایت در موبایل بسیار مهم است.
  • و…

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از خدمات کاربردی برخوردار می باشد. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *