چه وب سایتی به باز طراحی نیاز دارد؟

چه وب سایتی به باز طراحی نیاز دارد

باز طراحی یکی از خدماتی است که در زمینه طراحی وب سایت ارائه می شود. در این مقاله می خواهیم ببینیم چه وب سایت هایی به باز طراحی احتیاج دارند؟
وب سایت هایی که ریسپانسیو نیستند
امروزه کاربران از دستگاه های مختلف با ابعاد صفحه نمایش متفاوت برای جست و جو در گوگل استفاده می کنند. این مساله که وب سایت در این دستگاه ها به خوبی نمایش داده شوند برای گوگل بسیار مهم است. طراحی ریسپانسیو روشی است که موجب می شود وب سایت در دستگاه های مختلف به خوبی ارائه شود. در حقیقت در طراحی ریسپانسیو، وب سایت تنها یک بار طراحی می شود؛ اما در هر دستگاه متناسب با ابعاد صفحه نمایش آن به نمایش در می آید. اگر یک وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی نشده باشد؛ می تواند ار خدمات باز طراحی استفاده کند.
وب سایت هایی که با سرعت پایین بارگذاری می شوند
کاربران دوست ندارند مدت زمان زیادی منتظر بارگذاری صفحات یک وب سایت بمانند. راهکارهای مختلفی برای بهبود سرعت وب سایت وجود دارد اما ممکن است برای این منظور به باز طراحی نیاز باشد.
وب سایت هایی که از استاندارد های به روز طراحی استفاده نمی کنند
ممکن است یک وب سایت بر اساس پلتفرم های قدیمی و منقضی شده طراحی شده باشد. توجه به این نکته مهم است که امروزه تکنولوژی طراحی وب سایت با سرعت بالایی در حال رشد است و سلیقه کاربران نیز به مرور زمان دچار تغییراتی می شود.
چه وب سایتی به باز طراحی نیاز دارد
وب سایت هایی که نرخ تبدیل مشتری پایینی دارند
نرخ تبدیل به درصدی از افراد از میان همه بازدیدکنندگان یک وب سایت یا کسب و کار گفته می شود که هدف مورد نظر آن کسب و کار را انجام می دهند. این هدف می تواند موارد مختلفی باشد؛ به عنوان مثال در فروشگاه های اینترنتی احتمالا هدف خرید محصول است. همچنین هدف ممکن است مواردی مانند پر کردن فرم، فعال سازی اشتراک، تماس با شرکت، استفاده از سیستم گفت و گوی آنلاین وب سایت، ثبت نام در وب سایت و فعال سازی حساب کاربری و… باشد. اگر یک وب سایت نرخ تبدیل مشتری پایینی داشته باشد؛ شاید بتواند از باز طراحی استفاده کند.
وب سایت هایی که برای کاربران گیج کننده هستند
وب سایت نباید برای کاربران گیج کننده باشد و آن ها باید بتوانند به راحتی به بخش های مختلف وب سایت دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل است که تجربه کاربری یک وب سایت بسیار مهم است و باید به آن توجه شود. در این زمینه مواری مانند دسترسی به قسمت های مختلف وب سایت، دسته بندی مناسب صفحات و سادگی و شفافیت اهمیت می یابند. در حقیقت بهبود تجربه کاربری را می توان یکی از دلایل مهم باز طراحی به شمار آورد.
منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟
تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *