راهکارهایی برای افزایش نرخ تبدیل

راهکارهایی برای افزایش نرخ تبدیل

نرخ تبدیل یکی از مفاهیم مهم در کسب و کارهای اینترنتی است. در این مقاله راهکارهایی برای افزایش نرخ تبدیل را به شما معرفی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

افزودن پنجره بازشو یا پاپ آپ به وب سایت

قرار دادن پاپ آپ یکی از راهکارهایی است که می تواند در افزایش نرخ تبدیل موثر باشد. البته فراموش نکنید که پاپ آپی که در وب سایتتان قرار می دهید باید مناسب باشد؛ به عنوان مثال باید یک پیشنهاد ویژه به کاربران دهد. همچنین باید به موقع به آن ها نشان داده شود یعنی یک زمان تاخیر 30 ثانیه ای داشته باشد. نکته دیگر در مورد پاپ آپ ها این است که کوکی های وب سایت باید به گونه ای تنظیم شوند که فقط یک بار برای کاربر نمایش داده شود و بستن آن نیز راحت باشد.

استفاده از ویدئو

استفاده از ویدئو تاثیر فوق العاده ای در افزایش نرخ تبدیل دارد. به طور کلی میانگین زمانی که کاربران برای مشاهده صفحاتی که از متن و تصویر تشکیل شده اند؛ صرف می کنند حداکثر 43 ثانیه است. اما در صفحاتی که از ویدئو نیز تشکیل شده اند؛ این عدد 5 دقیقه و 50 ثانیه می باشد.

بهبود سرعت وب سایت

کاربران دوست ندارند برای بارگذاری وب سایت زمان زیادی منتظر بمانند. در واقع 40 درصد افراد اگر وب سایت پس از 3 ثانیه بارگذاری نشود؛ آن را ترک می کنند.

ثبت نام آسان

برخی وب سایت ها هنگام ثبت نام یک فرم بلند و بالا به کاربران می دهند که بسیاری از کاربران هنگام مواجهه با آن، ثبت نام در آن وب سایت را به تعویق انداخته و نهایتا هم فراموش می کنند. بهتر است در صورت امکان برای ثبت نام اطلاعات کمتری از کاربران خواسته شود و یا آن که این اطلاعات در مراحل مختلف دریافت شود.

راهکارهایی برای افزایش نرخ تبدیل

اضافه کردن چت آنلاین

بسیاری از کاربران در استفاده از وب سایت شما دچار سوالاتی می شوند. با اضافه کردن چت آنلاین آن ها این قابلیت را پیدا می کنند که در همان لحظه سوالات خود را بپرسند.

طراحی ریسپانسیو وب سایت

امروزه کاربران با استفاده از دستگاه های مختلف وارد وب سایت ها می شوند که این دستگاه ها ابعاد صفحه نمایش متفاوتی دارند. بسیار مهم است که هر کاربری که وارد وب سایت شما می شود بتواند آن را به خوبی مشاهده کند. بنابراین طراحی ریسپانسیو وب سایت بسیار مهم است.

قرار دادن نظرات مشتریان

بسیاری از کاربران زمانی که می خواهند محصولی را خریداری کنند؛ ترجیح می دهند نظرات افراد دیگری را که قبلا آن محصول را خریده اند بخوانند. بنابراین انتشار نظرات مشتریان قبلی پیشنهاد می شود. همچنین می توانید برای افزایش اعتماد کاربران، لوگوی شرکت هایی را که قبلا از شما خرید کرده اند در صفحه اول وب ساییتان قرار دهید.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت بوده و برای طراحی آن به دنبال یک طراح حرفه ای هستید؛ می توانید با خیال آسوده از خدمات تیم منتوروید استفاده نمایید. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *