کارهایی که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

کارهایی که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید باید بدانید که قبل از سفارش طراحی آن وب سایت لازم است کارهایی انجام دهید. در این مقاله برخی از این کارها را بررسی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

تعیین نوع وب سایت

اولین کاری که باید بکنید این است که نوع وب سایت مد نظرتان را تعیین کنید. امروزه انواع مختلفی وب سایت وجود دارد؛ از جمله:

  • وب سایت های شرکتی که محصولات یا خدمات شرکت ها را معرفی می کنند.
  • وب سایت های فروشگاهی که مخصوص فروش محصولات یا ارائه خدمات می باشند.
  • وب سایت های تخصصی که برای هدفی خاص ایجاد می شوند.

تحقیق درمورد مشتریان

امکانات وب سایت شما باید متناسب با نیازهای مشتریانتان باشد. بنابراین یک کار مهم قبل از سفارش طراحی سایت تحقیق در مورد مشتریان است. در اینجا لازم است بررسی کنید که چه کسانی از طریق وب سایت شما با فعالیت شما آشنا خواهد شد. این کار به افزایش تاثیرگذاری وب سایت و راندمان آن کمک می کند.

بررسی امکانات مورد نیاز

همانطور که گفته شد امکانات یک وب سایت متناسب با نیازهای مشتری های آن است. شما باید با توجه به نیازهای مشتریانتان بررسی کنید که وب سایتتان چه امکاناتی نیاز دارد. به عنوان مثال در یک وب سایت صرافی ارز دیجیتال امکانات زیر لازم است:

کارهایی که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید

ساخت شعارهای جذاب

برای آن که مشتری از خدمات وب سایت شما استفاده کند؛ باید ابتدا با وب سایت شما آشنا شود. برای این منظور به بازاریابی احتیاج دارید. داشتن شعارهای جذاب به بازاریابی بهتر کمک می کند.

بررسی هزینه طراحی وب سایت و تعیین بودجه

هزینه طراحی وب سایت های مختلف به موارد مختلفی بستگی دارد؛ از جمله:

  • نوع وب سایت مانند وب سایت فروشگاهی یا شرکتی و… روی هزینه طراحی آن تاثیر گذار است.
  • معمولا طراح وب سایت زمان تحویل پروژه را تعیین می کند اما اگر شما بخواهید وب سایتتان در زمان مشخصی آماده شود باید هزینه بیشتری بپردازید.
  • عامل دیگر تاثیرگذار روی هزینه طراحی سایت امکانات مورد نیاز در آن وب سایت است.
  • سیستم طراحی وب سایت نیز بر هزینه تاثیر می گذارد.
  • و…

همچنین تعیین بودجه برای طراحی وب سایت موجب می شود که راحت تر به نتیجه برسید.

انتخاب یک طراح وب سایت حرفه ای

طراح وب سایت کسی است که فرآیند ساخت وب سایت را انجام می شود. شما تنها باید از طراحان حرفه ای کمک بگیرید. برای یافتن یک طراح وب سایت حرفه ای در مورد افراد فعال در این زمینه تحقیقات انجام دهید و نمونه کارهای آن ها را ببینید. همچنین شما می توانید با مشتریان قبلی طراحان ارتباط برقرار کرده و در مورد میزان رضایت آن ها پرس و جو کنید.

تیم منتوروید چه خدماتی در زمینه طراحی وب سایت ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه است که یکی از بهترین اسکریپت های طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال را تهیه کرده است. به کمک این اسکریپت شما هم می توانید صرافی ارز دیجیتال خودتان را راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *