چرا لوگوی وب سایت مهم است؟

چرا لوگوی وب سایت مهم است

امروزه وب سایت های فراوانی وجود دارند که در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند؛ روز به روز نیز بر تعداد این وب سایت ها افزوده می شود. یک مساله مهم برای هر وب سایت لوگو است. اما چرا لوگو تا این حد مهم می باشد؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا پایخ این سوال را بیابیم.

جلب توجه

شما برای جلب توجه بازدیدکنندگانتان و نشان دادن ارزش محصولاتتان به آن ها فرصت بسیار کمی دارید. لوگوی وب سایت شما در این زمینه تاثیرگذار است. درواقع لوگو می تواند سریعا توجه یک بازدیدکننده را به خود جلب کند.

هویت برند

مخاطبان و مشتریان شما به دنبال چیزهایی هستند که نه تنها با کیفیت مورد نیاز آن ها می باشند؛ بلکه حس خوبی نیز به آن ها منتقل می کنند. نکته قابل توجه این است که یک قسمت از برند تجاری یک شرکت، طراحی لوگو است.

طراحی راحت تر بخش های دیگر

در طراحی برند یکی از مسائلی که اهمیت دارد؛ توجه به نحوه استفاده از رنگ ها و هماهنگی آن ها است. داشتن یک لوگو به شما در انتخاب این رنگ ها کمک می کند.

ماندگاری در ذهن

ممکن است مخاطبین شما اسم کسب و کارتان را فراموش کنند؛ اما احتمال این که لوگوی شما در ذهن آن ها باقی بماند بالا است و بنابراین لوگو می تواند موجب این شود که مخاطبینتان برند شما را راحت تر به یاد آورند.

چرا لوگوی وب سایت مهم است

تمایز از رقبا

اگر لوگوی وب سایت شما به درستی و اصولی طراحی شود؛ می تواند به خوبی مخاطبین را با وب سایت شما آشنا کند. بنابراین لوگو می تواند وجه تمایز شما با رقبایتان و دلیل منحصر به فرد بودنتان را به مخاطبین نشان دهد.

اعتماد کاربران

بسیاری از کاربران پیش از آن که به شما اعتماد کنند و از شما خرید کنند یا این که از خدمات شما استفاده کنند؛ ظاهر کسب و کارتان را نگاه می کنند. در اینجا اگر لوگوی وب سایت قوی نباشد؛ می تواند موجب این شود که کاربران به شما اعتماد نکنند و از خرید از شما صرف نظر کنند.

موفقیت بیشتر کمپین های تبلیغاتی

همانطور که گفته شد لوگو هم در هویت برند و هم در اعتماد کاربران تاثیرگذار است. به دلیل همین دو عامل وجود یک لوگوی خوب می تواند موجب موفقیت بیشتر شما در کمپین های تبلیغاتی شود و البته نداشتن لوگو هم ممکن است منجر به شکست آن ها شود.

معرفی اولیه کسب و کار

لوگو را می توان معرفی اولیه کسب و کار به مخاطبین دانست. بنابراین به کمک یک لوگوی خوب می توان منجر به جذب مخاطبین شد و از آن ها دعوت به کسب اطلاعات بیشتر کرد.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *