آشنایی با بهترین منابع یادگیری سئو

منابع یادگیری سئو

امروزه یادگیری سئو کار دشواری نیست و حتی تا حد خوبی از طریق اینترنت ممکن است. اما برای این کار باید بدانید از چه منابعی استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم برخی از منابع خوب برای یادگیری سئو را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

دوره های یادگیری سئو

امروزه دوره های فراوانی برای یادگیری سئو وجود دارند. با شرکت در یک دوره خوب می توانید مباحث سئو را یاد بگیرید.

سایت Moz.com

سایت ماز یکی از معتبرترین سایت ها برای یادگیری سئو است. با استفاده از مقالات این سایت هم می توان اطلاعات جامعی در زمینه سئو کسب کرد؛ هم از آخرین تغییرات در این زمینه مطلع شد. جالب است بدانید این سایت ابزارهای قدرتمندی برای سئو وب سایت ها نیز ارائه داده است.

مقاله The Anatomy of a Large-Scale Hypertextual Search Engine

The Anatomy of a Large-Scale Hypertextual Search Engine نام مقاله ای است که لاری پیج و سرجری بین برای پایان نامه دکترای خود نوشته اند. خواندن این مقاله می تواند به شما یک دید کلی از هسته اصلی فعالیت گوگل دهد.

سایت searchenginejournal (SEJ)

سایت searchenginejournal یا SEJ یکی دیگر از منابع خوب یادگیری سئو است. در این سایت علاوه بر یادگیری سئو می توانید از اخبار سئو و الگوریتم های گوگل مطلع شوید.

سایت webmasterworld.com

سایت webmasterworld.com در حقیقت یک فروم آنلاین است. در این سایت می توانید در مورد سئو و بازاریابی اینترنتی مطالعه کنید. همچنین مختصصان سئو در این سایت سوال های دیگران را مطالعه کرده و به آن ها پاسخ می دهند.

منابع یادگیری سئو

سایت neilpatel.com

سایت neilpatel.com سایت شخصی به نام نیل پاتل است که فردی معروف در زمینه بازاریابی و سئو می باشد. او تجربیات خود را از طریق این سایت با دیگران به اشتراک می گذارد که مطالعه آن ها برای یادگیری سئو مفید است.

سایت Seo By the Sea

Seo By the Sea سایت دیگری است برای یادگیری سئو مفید می باشد. شما در این سایت می توانید مقالاتی در زمینه نکات بهینه سازی برای موتورهای جست و جو مطالعه کنید.

سایت ahrefs.com

سایت ahrefs.com سایتی است که برای بررسی تخصصی سئو وب سایت ها به کار می رود. این سایت ابزارها و پنل هایی در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آن ها در تحلیل وب سایت و بهبود سئو آن پیشرفت خواهید کرد.

سایت Marketing Land

سایت Marketing Land سایتی است که هم هر روز مقالات جدیدی در زمینه بازاریابی قرار می دهد؛ و هم اخبار این زمینه را پوشش می دهد.

کتاب ها

کتاب هایی که در زمینه سئو نوشته شده اند نیز می توانند اطلاعات خوبی به شما دهند؛ بنابراین مطالعه این کتاب ها نیز پیشنهاد می شود.

تجربیات دیگران

اگر بتوانید با فعالان در زمینه سئو و خصوصا افراد متخصص ارتباط برقرار کنید؛ به یک منبع بسیار خوب یادگیری سئو دست پیدا کرده اید.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مد نظر شما را به بهترین شکل طراحی نماید. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *