شرایط و قوانین منتوروید

Mentorvid.com Website Terms

شرایط خدمات
تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت منتوروید ۱۳۹۹/۶/۴ است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت، آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. منتوروید می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند. صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌شود و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت منتوروید و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند. توجه: کاربران با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تائید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است.
بندهای قوانین

طرفین قرارداد: مشتری وبسایت که از این پس به اختصار در این قرارداد «مشتری» و وبسایت منتوروید با آدرس mentorvid.com که از این پس به اختصار «منتوروید» نامیده هستند.

قوانین و شرایط و اساسنامه محصولات صرافی کریپتوجت


منتوروید > کریپتوجت > شرایط استفاده از خدمات

شرایط استفاده از خدمات کریپتوجت | قوانین و مقررات کریپتوجت و همکاری با تیم منتوروید | قوانین استفاده از محصول |

کاربر عزیز؛ به کریپتوجت خوش آمدید!

کاربر = خریدار محصول

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از محصولات سایت منتوروید و تیم منتوروید استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.


در اینجا ما به شما شرایط استفاده از خدمات و ابزارهای کریپتوجت را توضیح خواهیم داد و از شما می خواهیم در راستای فعالیت هر دو طرف، این موارد را در طول استفاده از خدمات منتوروید مد نظر داشته باشید. این شرایط استفاده و قوانین، ممکن است در طول زمان و به واسطه اقتضای شرایط، تغییر یابند.


هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از خدمات یا محصولات سایت منتوروید و تیم منتوروید در راست چین یا خارج از راست چین استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت و محصولات تیم منتوروید آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

سلب مسئولیت

رابط کاربری
رابط کاربری کریپتوجت تماماً منبع باز همراه با توضیح و تفسیر بوده و کاربر مجاز و مختار است هرگونه تغییری در آن اعمال کند. عواقب اعمال تغییرات و دستکاری رابط کاربریتوسط افراد غیرمتخصص بطوریکه موجب بروز اختلال در عملکرد کریپتوجت شود تماماً به عهده کاربر بوده و رفع مشکلات احتمالی حتی در زمان دوره پشتیبانی مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود .

کد منبع
بخشی از هسته کریپتوجت به جهت ارتقاء امنیت و حقوق کپی رایت برنامه نویس کد شده و از ارائه سورس کامل به هر شخص و ارگانی معذوریم. تمامی حقوق مادی و معنوی کریپتوجت اعم نام و نشان تجاری و کدهای و افزونه های توسعه شده متعلق به تیم منتوروید می باشد .

اطلاع رسانی
تمامی نظرسنجی ها، آپدیت ها و اصلاحیه ها قبل از انتشار و اعمال در کانال رسمی کریپتوجت اطلاع رسانی خواهند شد. پشتیبانی کریپتوجت بدون اطلاع رسانی رسمی هیچگونه درخواستی مبنی بر دریافت اطلاعات دسترسی یا اعمال تغییراتی خاص نخواهد کرد و مسئولیتی متوجه آن نیست .

کاربر موظف است به تمامی اطلاعیه های مهم و ضروری توجه نموده و درصورت نیاز اقدامات مربوطه را انجام دهد و عواقب نادیده گرفتن اطلاعیه های کریپتوجت به عهده ایشان است .

کلاهبرداری
کریپتوجت هیچگونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری هایی که در پیام خصوصی، ایمیل و .. انجام می شود یا اطلاعات حیاتی سایتتان که در اختیار دیگران قرار میدهید نخواهد داشت. در صورت نیاز به بررسی تخصصی مشکلات وب سایت خود، با پشتیبانان تأیید شده و رسمی کریپتوجت فقط در تیکت در سایت راست چین در تماس باشید.

 

شرایط استفاده از پشتیبانی کریپتوجت

از تاریخ پنج شنبه - ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ تمامی کاربران جهت ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه crm.mentorivd.com ملزم به ارسال ویدیو سلفی و خواندن متن تعهدنامه می باشند و به کاربران تا زمان عدم ارسال ویدیو احراز هویت اجازه ثبت درخواست پشتیبانی داده نخواهد شد.


پیرو همین موضوع لازم است متن تعهدنامه توسط خود شخص ثبت نام شده در crm بصورت واضح خوانده و ضبط گردد و سپس از طریق ایمیل به ادرس پست الکترونیکی mentorvid@gmail.com ارسال گردد پس از بررسی توسط کارشناس پشتیبانی ویدیو شما درصورتی که متن به درستی خوانده شده باشد تایید و اکانت شما جهت ارسال تیکت باز خواهد شد.


در خصوص استفاده از پشتیبانی، شما باید نکاتی را مدنظر قرار دهید . لطفا توجه داشته باشید که تمامی این نکات، برای داشتن یک محیط دوستانه و بدون موارد منفی وضع شده اند و شما عزیزان در صورت تمایل به استفاده از خدمات کریپتوجت، ملزم به رعایت این موارد خواهید بود.


صفحه لندینگ و سایت اصلی کاربران و همچنین جاگذاری لیست قیمت یا ماشین حساب در سایت اصلی کاربران جزو خدمات پشتیبانی نمی باشد.

پشتیبانی
اعتبار پشتیبانی برخط کریپتوجت به مدت 180روز از زمان ثبت لایسنس خواهد بود و پس از اتمام دوره پشتیبانی تنها مجاز به دریافت آپدیت های رسمی خواهید بود (کاربران سایت راست چین و سیستم پایه ) و تمدید پشتیبانی مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود .

زمان پشتیبانی برای کاربران نسخه پیشرفته که دارای قرارداد هستند طبق قرارداد می باشد .

زمان پشتیبانی برای کاربران نسخه پیشرفته که دارای قرارداد نیستند تا سه ماه پشتیبانی از زمان تحویل سیستم می باشد.

زمان پشتیبانی کاربران خارج از راست چین که سیستم پایه را تهیه کرده اند ، نیز اگر فاکتور یا قرارداد دارند طبق فاکتور یا قرارداد محاسبه می گردد.

تبصره : کاربرانی که مبلغ قرارداد را بصورت کامل پرداخت نکرده باشند ، به آنها تا زمان پرداخت کامل مبلغ قرارداد پشتیبانی ارائه نمی گردد.

زمان پشتیبانی کاربران خارج از راست چین که سیستم پایه را تهیه کرده اند و فاکتور یا قرارداد به ایشان ارائه نگردیده است فقط تا 6 ماه از زمان تحویل می باشد.

ملاک پاسخگویی به کاربران خارج از راست چین که محصولات پیشرفته یا ولت داخلی را تهیه کرده اند فقط از طریق تیکت پشتیبانی در سایت منتوروید می باشد.

لینک سیستم مدیریت مشتریان تیم منتوروید : http://crm.mentorvid.com/

درخواست پشتیبانی صرفا برای مواردی است که مربوط به محصول میباشد. اشکالات موجود در هاست، تنظیمات سئو ، gtmetrix و ... جزو پشتیبانی نیست.


این موضوع را در نظر داشته باشید که هیچگونه ویرایشی بر روی فرانت (طراحی پوسته) یا بک اند جزو پشتیبانی محسوب نمیشود و درخواست ویرایش باید از طریق تیکت مطرح شود تا در صورت امکان با دریافت هزینه برای کاربر انجام شود. همچنین در صورت انجام ویرایش و تغییرات برای خریدار، این ویرایش فقط روی نسخه جاری خریداری شده اعمال میشود و انجام تغییرات در نسخه جدید مستلزم هزینه می باشد.


ساعات کاری مجموعه و پاسخگویی به تیکت ها صرفا از ساعت 9 الی 16 میباشد روزهای کاری ( لذا از ارسال تیکت های پشت سر هم تا زمان پاسخگویی خودداری نمایید ) و شکیبا باشید.


لیست توابع: ioncube , curl , fopen و نسخه php نیز 7.3 به بالا و file info ,Sourceguardian

توجه نسخه php برای نسخه پیشرفته کریپتوجت باید 8 باشد

پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های مدنظر شما که در توضیحات و دمو محصول وجود ندارد به هیچ عنوان شامل پشتیبانی نخواهد شد. در صورت وجود مشکلات احتمالی در محصول که باعث اختلال اصلی در عملکرد محصول باشند (به عنوان مثال امکان خرید یا فروش در کریپتوجت وجود نداشته باشد و فرآیند خرید دچار مشکل باشد) در سریع ترین زمان ممکن مشکل بررسی و رفع خواهد شد . اما در ارتباط با مشکلات جزئی و ظاهری که تداخلی در عملکرد محصول ایجاد نمی کند، رفع مشکلات در بروزرسانی محصول انجام خواهد شد.


-اولویت رسیدگی به مسائل به چه نکاتی بستگی دارند : 1= میزان حاد بودن موضوع : -این موارد توسط تیم منتوروید تشخیص داده می شوند.-برای مثال اگر روند خرید و فروش ارز یا واریز و برداشت ارز ارور و خطا دهد ، موضوع حاد می باشد. 2-جزو خدمات اصلی سایت هستند، یا ارزش افزوده و رایگان تلقی می شوند،برای مثال مواردی مثل اپلیکیشن وب ویو، ربات تلگرام و... ، یا جزو موارد اولویت دار نیستند مثل : خرید مستقیم با درگاه، سرویس تسهیم ، خرید با کل موجودی،خرید با تتر و... 3- جایگزین دارند یا خیر : برای مثال خرید و فروش اتوماتیک یا واریز و برداشت ، جایگزین آن می تواند حالت خرید و فروش بصورت دستی باشد. بنابراین کاربر میتواند حالت دستی خدمات دهی را فعال و سایت به فعالیت خود ادامه دهد.

-در دوره تمدید پشتیبانی هم در راست چین هم در سیستم پشتیبانی تیم منتوروید در صورت عدم حل مشکلاتی که جزو مسائل حاد می باشند، کاربر می تواند درخواست عودت وجه هزینه پشتیبانی روزهای مانده را ارسال نمایند و مشروط به اینکه تیم منتوروید تایید کنند میتوانند تا نهایتا 6 ماه هزینه مورد نظر را برای کاربر خود عودت دهد، این موضوع درصورتی است که تیم منتوروید نهایتا تا 4 ماه نتواند مشکل اعلام شده را رفع نماید.

-تیم منتوروید در هر زمان می تواند از ارائه خدمات پشتیبانی و تمدید آن ، انجام آپدیت های رایگان،اجازه عضویت در کانال های خود، سمینارها، جلسات حضوری ، به هر شخص و کاربر ، خودداری نماید.

- شایان ذکراست که هرگونه مشکل در api ها ارتباطی به تیم منتوروید نخواهد داشت، مواردی همچون دریافت api ، احراز هویت درسایت هایی مانند بایننس یا کوکوین یا کوینکس و.. نیز از عهده منتوروید خارج است .

-سیاست های پیش بینی نشده یا جدید api ها یا دولت ها،یا سایت هایی که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با اسکریپت های کریپتوجت در ارتباط اند، و به نحوی در ادامه فعالیت صاحب اسکریپت و صرافی اختلال ایجاد کنند ، برای مثال انتشار اپلیکیشن در بازار گفته شود که باید پرداخت خارج از اپ و در مرورگر انجام شود ، و... کلیه این سیاست ها ارتباطی به تیم منتوروید ندارد.

-خریدار می تواند قبل از خرید ،از هماهنگی یا بررسی دمو برای مسئله های مورد نظر جهت روشن سازی درخواست دهد و لذا پس از خرید نباید سناریوهایی که فکر می کردند وجود دارد را بدیهیات اعلام کنند و تیم منتوروید را نا عادلانه در شرایط غیرمنصفانه قراردهند. و تیم منتوروید در صورت پذیرش سناریوی کاربر جهت انجام می تواند آن را سفارشی سازی درنظر گرفته و زمان و هزینه مورد نظر جهت انجام آن را اعلام کند. این موارد میتوانند رویه ای خارج از سیاست های کلی ارائه خدمات تیم منتوروید که در همین صفحه بیان شده است داشته باشند که براساس صلاح دید تیم منتوروید است.

-مواردی که جزو مسائل و قابلیت های ارزش افزوده هستند و جزو مسائل اصلی نیستند ، نه جزو شرایط عودت وجه هستند و نه اولویتی برای پشتیبانی هستند.

-هر کاربر در مسائل اولویت دار تنها می توانند نسبت به مسائلی که در آپدیت قبل از تاریخ خرید ایشان بوده است ، را جزو موارد دریافتی و قابل پشتیبانی تلقی بفرمایند.


پشتیبانی کریپتوجت به معنی پشتیبانی سایت شما نیست. شما نباید تغییراتی که از نتیجه آن ها اطلاع ندارید را اعمال کنید. اسکریپت خریداری شده در آن لحظه که کار روی آن انجام شده است توسط شما خود به خود دچار مشکل نمی شود (مگر در صورت وجود فایل های مخرب در سرور شما که این مورد هم ارتباطی با پشتیبانی محصول ندارد) و ارسال تیکت با عناوینی مانند (( ایجاد مشکل در محصول بدون هیج تغییری )) یا (( بروز مشکل خود به خود در محصول )) به هیج عنوان قابل قبول نمی باشد.

مشکلاتی که اختصاصا به سایت و هاست شما مربوط می باشد و فقط با دسترسی مستقیم تیم پشتیبانی قابل بررسی می باشدمستلزم ارائه دسترسی به هاست و مدیریت صرافی می باشد.


انتقال سایت از هاستی به هاست دیگر یا از دامنه ای به دامنه دیگر یا از لوکال هاست به هاست، به عهده کاربر می باشد وشامل پشتیبانی رایگان نمی باشد

خرید هر یک از محصولات تیم منتوروید به منزله تایید قوانین ما و همچنین قوانین کلی سایت راستچین می باشد.


اطلاعات دسترسی
جهت نصب، کانفیگ و بروزرسانی (توسط تیم منتوروید) نیاز به اطلاعات پنل، هاست و .. می باشد که توسط پشتیبان فنی در لحظه از شما (فقط از طریق تیکت در سایت رسمی مدیریت مشتریان به نشانی www.crm.mentorvid.com دریافت می گردد) درخواست خواهد شد و پس از اتمام پروسه، کاربر موظف است اطلاعات را تغییر دهد و هیچ گونه مسئولیتی بابت مشکلات احتمالی و افشای اطلاعات شما در پروسه پشتیبانی متوجه تیم منتوروید نخواهد بود (این درصورتی هست که پشتیبانان ما از طریق تیکت و همینطور انی دسک و یا دسترسی از راه دور میتوانند بررسی ها را برای شما انجام دهند و اطلاعات شخصی سایت شما را دریافت ننمایند.) .

ضمن اینکه توجه داشته باشید کاربران قدیمی و خارج از راست چین تنها حق ارسال تیکت جهت دریافت پشتیبانی به شرطی که بازه پشتیبانی آنها فعال باشد در سیستم مدیریت مشتریان خود تیم منتوروید را دارند.

لینک سیستم مدیریت مشتریان تیم منتوروید = www.crm.mentorvid.com می باشد.

بکاپ
تهیه بکاپ از هاست و دیتابیس قبل از اعلام آمادگی جهت دریافت آپدیت و اصلاحیه ها به عهده کاربر بوده و مسئولیت از بین رفتن اطلاعات در هنگام نصب و بروزرسانی متوجه پشتیبانی کریپتوجت نخواهد بود .

آکادمی کریپتوجت
آموزش های مرحله به مرحله نصب، کانفیگ و مدیریت کریپتوجت در قالب فایل متنی و محتوای ویدیویی در اختیار کاربر قرار داده می شود .

هاست و سرور
جهت تهیه هاست و سرور مناسب و مورد تایید، از پشتیبانی کریپتوجت مشاوره دریافت کنید. عواقب تهیه هاست نامناسب برعهده کاربر بوده و ما کانفیگ درست و اصولی را معرفی می نماییم . و شما میتوانید در هر هاستینگ که صلاح میدانید فعالیت کنید لذا کانفیگ اصولی و درست به شما ارائه می شود .

زمان پاسخگویی
مدت زمان پاسخگویی به سوالات مشتریان و تیکت ها بین 10 دقیقه تا حداکثر 48 ساعت می باشد. توجه داشته باشید که درصورت اعلام مشکل یا باگ ، تیم منتوروید در سریعترین زمان بررسی را انجام می دهد لذا زمان حل مشکل ممکن هست با توجه به ابعاد مشکل کم یا طولانی گردد. و حتی بیش از 10 روز گردد.
از تماس با شماره های اضطراری پشتیبانی بدون هماهنگی قبلی خودداری نمایید .


قوانین و مقررات گفت و گوها
رعایت اصول اخلاقی برای تیم منتوروید همیشه امری ضروری و مهم بوده ،همچنین رعایت اصول اخلاقی توسط مشتریان نیز از اهمیت بالایی در روند پشتیبانی برخوردار می باشد.

بروزرسانی

آپدیت
در صورت نیاز، آپدیت با دریافت هزینه در طول مدت پشتیبانی شما توسط منتوروید توسط پشتیبانی کریپتوجت نصب خواهد شد . همچنین فایل راهنما جهت نصب بروزرسانی توسط خودتان در کانال تلگرام آموزشهای کریپتوجت نیز ارائه می شود

سایت و تیم منتور وید هیچ تعهدی در قبال بروز رسانی مادام العمر اسکریپت کریپتوجت در تمام نسخه ها نداشته و ندارد.

نظرسنجی
در هر مرحله با شروع فرآیند توسعه اسکریپت از تمامی کاربران در کانال رسمی کریپتوجت نظرسنجی شده و تیم منتوروید موظف است تمامی نظرات و پیشنهادات را دریافت و بررسی و در صورت صلاح دید قطعی خود تیم منتوروید در آپدیت لحاظ کند .

ارزیابی
دریافت پیشنهاد به معنی تایید اعمال آن روی آپدیت نخواهد بود و این امر مستلزم طی کردن دوره بررسی و آزمایشات اولیه خواهد بود .

سایر نکات و قوانین و تعهدات خریدار

نصب رایگان
نصب رایگان تنها یکبار برای هر خرید انجام می شود . | و فقط برای کنترل پنل سی پنل انجام می شود. cpanel

پشتیبانی فقط بر روی کنترل پنل سی پنل ارائه می شود.

خریدار متعهد به بررسی مسائل امنیتی و تست نفوذ سیستم قبل از استفاده می باشد و در این خصوص متعهد است که بر عملکرد و فعالیت های اشخاص ثالث ، زیر مجموعه ها و مشتریان خود و کارکرد و امنیت سایت خود و حفظ اطلاعات و مشخصات هاست و مدیریت خود کنترل داشته باشد، در هر حال مسئولیت نقض تعهدات و پاسخگویی به اعتراضات معترضین و مراجع ذیصالح قانونی برعهده خریدار خواهد بود.

خریدار متعهد می گردد که مسئولیت کامل مسائل امنیتی و افشای اطلاعات سایت خود را برعهده گیرد . و تمام قوانین استفاده از اسکریپت کریپتوجت و قوانین استفاده کنندگان راست چین را قبول نماید. تهیه تمام منابع مورد نیاز با اختیار خریدار خواهد بود ، راست چین و فروشنده یعنی تیم منتوروید هیچگونه تعهدی در مورد امنیت صد در صدو بدون باگ بودن محصول کریپتوجِت ندارد و خریدار موظف است قبل و حتی بعد از راه اندازی وب سایت از این مورد اطمینان حاصل نماید.

در استفاده از حالت اتوماتیک برداشت در سیستم کریپتوجِت در صورت هک شدن ، امکان برداشت کامل سرمایه شما وجود دارد و این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد.


مجوزها

قانون
در حال حاضر قوانین واحد و مشخصی جهت منع یا تایید فعالیت صرافی های ارزدیجیتال در کشور تدوین نشده لذا کاربر باید با هوشیاری پیگیر اخبار مربوطه از رسانه های معتبر باشد. و مطیع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی باشد.

اخذ مجوز
اخذ مجوزهای موردنیاز نظیر مجوزهای بانکی، نماد اعتماد، کد مالیاتی و .. به عهده کاربر بوده و مسئولیت برخورد توسط دستگاه های دولتی با ایشان به دلیل نقض حقوق یا عدم داشتن مجوزی خاص به عهده ایشان بوده و مسئولیتی متوجه کریپتوجت و اعضای تیم منتوروید نخواهد بود .

بازنشر اخبار
در کانال رسمی کریپتوجت در حد توان سعی می شود که اخبار مهم مربوط به فعالیت صرافی ها پوشش داده شوند .

کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و کاربران می توانند از طریق تیکت در سایت منتوروید یا ارتباط تلفنی درخواست عدم ارسال پیامک و اطلاعیه را ارسال کنند.

اطلاعیه های مهم که بصورت پیامکی نیز ارسال می گردند ، به همراه یک کدشناسه ارسال می گردند و آن خبر و اطلاعیه در کانال تلگرام اخبار و اطلاعیه ها نیز با همان کدشناسه وجود دارد و در غیر اینصورت از طرف تیم منتوروید نیست. و موثق نیست .

سایرنکات :

با توجه به تغییر قوانین دولتی، تیم منتوروید هرگونه مسئولیتی در قبال ارزهای استفاده شده در سایت و کیف پول ها را اعم از رسمی و غیر رسمی از خود سلب می کند و تمامی مسئولیتهای قانونی محتویات وبسایت و ارزهای دیجیتال استفاده شده بر عهده مدیر سایت و کارفرما است.

تیم منتوروید هرگونه مسئولیتی در قبال درگاههای بانکی استفاده شده در سایت، اختلال در سیستم بانکی، و یا اخلال در وب سرویسهای مربوطه، برگشت وجه و یا سواستفاده از درگاه بانکی و ضرر و زیان را از خود سلب میکند.

تیم منتوروید فقط طراح و برنامه نویس بوده و موارد امنیتی ابتدایی را رعایت مینماید، ولی در صورت هك شدن نرم افزار،با ذکر این نکته که امنیت هیچگاه 100 درصد نبوده،تیم منتوروید هرگونه مسئولیت را از خود سلب می نماید و مسئولیت امنیت سایت بر عهده مدیرسایت و کارفرما می باشد.

از آنجایی که سایت بر روی سرور مشتری نصب میشود بکاپ گیری (تهیه نسخه پشتیبان) برعهده کارفرما میباشد همچنین فروشنده (تیم منتوروید ) هرگونه مسئولیت در قبال هك شدن،سوءاستفاده، کندی، قطعی، خرابی، از دست رفتن اطلاعات و هرگونه نقص در سرور میزبانی را از خود سلب نموده و کارفرما میبایست موضوعات مربوط به سرور را از طریق شرکت سرویس دهنده سرور خود پیگیری نماید.

 

فعالیت های شما در هر زمان، با شرایط استفاده همان زمان تطابق داده شده و بررسی خواهد شد؛ لذا با این وجود قوانین فوق در آینده امکان بروز رسانی و تغییر توسط تیم منتوروید را دارند.

از اینکه تلاش می کنید کریپتوجت را برای فعالیت های حرفه ای خود انتخاب کنید کمال تشکر را داریم و امید داریم با رعایت موارد بالا، بتوانیم برای شما و سایر کاربرانمان، محیطی عالی و رو به پیشرفت بوجود بیاوریم.

درصورتی‌که تبلیغاتی یا معرفی اشخاص ثالث یا سایت و یا هاستینگ یا سامانه پیامکی و ..در سایت منتوروید یا توسط مدیریت تیم منتوروید یا کارشناسان پشتیبانی انجام شود، منتوروید هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت ضمانت حسن انجام کار درباره محتوا یا فرد ، تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. یا مانند قطعی api های خارجی ، در صورت وقوع فورس ماژور منتوروید هیچ مسئولیتی مانند اختلال در کارکرد محصولات ارائه شده نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت و سیستم های ارائه شده (محصولات تیم منتوروید ) با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز منتوروید مسئولیتی ندارد.

خریدار همواره متعهد به قبول قوانین بخش قوانین محصول در این صفحه و بخش قوانین لینک فروشنده می باشد حتی کاربرانی که خارج از راست چین خریدی ثبت کرده اند متعهد به قبول قوانین می باشند. و همچنین قوانین صفحه فروشندگی تیم منتوروید در سایت راست چین می باشند

کاربران خارج از راست چین نیز حتی با داشتن قرارداد مختص به خودشان ، موظف به پذیرش و قبول قوانین ارائه شده در این صفحه می باشند.

در صورت خرید هر کدام از محصولات ما به منزله ی قبول تمام قوانین بالا میباشد

**نکته** هر کدام از قوانین بالا بدون هیچ اطلاع قبلی امکان تغییر یا حذف را دارند.


باتشکر از همراهی شما؛ مدیریت تیم منتوروید | آمنه برائی کریم آباد


مشاهده پرسش‌های بیشتر مشاهده پرسش‌های کمتر

فرم ثبت گزارش