تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت منتوروید ۱۳۹۹/۶/۴ بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. منتوروید می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

 

صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت منتوروید و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت منتوروید با آدرس mentorvid.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار منتوروید نامیده می‌شود.

خرید از سایت منتوروید به معنای قبول قوانین و مقررات زیر می‌باشد.

ماده ۱: تعاریف
۱-۱: منتوروید (وب‌سایت): وبسایت منتوروید با آدرس دامنه mentorvid.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

۱-۲: مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت منتوروید خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

۱-۳: محصولات: شامل تمام محصولات و فایل‌های دیجیتال موجود روی سایت منتوروید به دامنه mentorvid.com که به صورت آنلاین توسط مشتری خریداری می‌شود.منظور از محصولات، تمام نرم افزار هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت منتوروید موجود است. چه این نرم افزار ها به‌صورت دانلودی در سایت منتوروید باشد چه در سایت راست چین.

۱-۴: لایسنس (مجوز): مجوز استفاده از محصولات که با خرید کاربر از وب‌سایت، در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و اجازه استفاده از محصول خریداری شده را به کاربر خواهد داد.

۱-۵: قوانین جمهوری اسلامی ایران: قوانین و مقرراتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده.

۱-۶: بخش پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی منتوروید که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

ماده ۲: موضوع فعالیت سایت
۲-۱: سایت منتوروید در زمینه سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آموزش کسب درآمد از اینترنت و بازاریابی آنلاین فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات سایت منتوروید به‌طورکلی به شرح زیر است:

– ارائه محصولات آموزشی برای مدیران

– برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینه بازاریابی اینترنتی، بازاریابی، فروش، مدیریت، تبلیغ نویسی، بهبود عملکرد شخصی و …

– مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص

– طراحی سایت

– طراحی اپلیکیشن

– طراحی اسکریپت تحت وب

ماده ۳: حساب کاربری و حریم خصوصی
۳-۱: عضویت در وب‌سایت منتوروید کاملا رایگان است و ثبت‌نام در وب‌سایت یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مستلزم مطالعه کامل قوانین و مقررات این صفحه خواهد بود.

۳-۲: هر شخص با استفاده از اطلاعات و هویت شخصی خود در وب‌سایت منتوروید ثبت‌نام خواهد کرد. منتوروید هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات اشتباه موقع ثبت‌نام نخواهد داشت.

۳-۳: در صورتی که شخص با اطلاعات جعلی در سایت ثبت‌نام کند با ارائه مدارک شناسایی و اطلاعات کارتی که با آن پرداخت انجام شده، می‌تواند درخواست اصلاح مشخصات کاربری نماید.

۳-۴: تمام اطلاعات کاربران نزد منتوروید محفوظ خواهد ماند. منتوروید موظف است اطلاعات را نزد خود محفوظ نگه دارد و از بهترین ابزار ممکن برای تامین امنیت اطلاعات کاربران استفاده کند.

۳-۵: هرگونه فروش و انتشار محصولات منتوروید در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا به اشتراک گذاری محصول خریداری شده با افراد دیگر خلاف قوانین است. در صورت مشاهده حساب کاربری شخص خاطی مسدود شده و موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۶: کاربر اجازه نسخه‌برداری یا اشتراک گذاری محصولات خریداری شده از روش‌های آنلاین و آفلاین به‌صورت مستقیم یا با واسطه نخواهد داشت. در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی مسدود و موضوع از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۷: کاربر در قبال اطلاعات حساب کاربری خود نظیر ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود کاملا مسئول است و در صورت ارائه اطلاعات به شخص دیگر و استفاده غیرمجاز از پنل کاربری، منتوروید هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۳-۸: هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت منتوروید استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

۳-۹: اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت منتوروید هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

۳-۱۰: در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه منتوروید پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، منتوروید می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

ماده ۴: مالکیت فکری و محتوایی
۴-۱: هرگونه نسخه‌برداری، استفاده یا بازآفرینی از طرح، مطالب، محتوای سایت، تصاویر، لوگو سایت منتوروید خلاف قوانین مالکیت فکری است و در صورت مشاهده، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۴-۲: منتوروید تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی صفحات و محتوای سایت انجام خواهد داد و می‌تواند به‌صورت آزادانه نسبت به تغییر، ارائه تخفیف یا از دسترس خارج کردن محتوا، محصولات و صفحات سایت اقدام کند. این اقدام حقی برای اعتراض به کاربر نمی‌دهد.

ماده ۵: مجوز استفاده از محصولات
۵-۱: هر قالب یا افزونه، قابلیت نصب روی یک وب‌سایت وردپرس را دارد.

۵-۲: محدودیت در تغییر لایسنس دامنه وجود دارد. مشتری می‌تواند از پنل کاربری منتوروید اقدام به غیر فعال کردن سایت‌های قبلی و تغییر دامنه لایسنس تا ۲ بار را ثبت نماید.

۵-۳: امکان استفاده از یک کد لایسنس مشترک روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

۵-۴: محدودیت برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم محلی localhost وجود دارد و امکان نصب روی لوکال فراهم نمی باشد.

۵-۵: محصولات آموزشی سایت دارای سیستم لایسنس می‌باشند. لایسنس محصولات آموزشی تنها روی ۲ دستگاه اجرا خواهد شد.

۵-۵-۱: لایسنس محصول آموزشی قابلیت اجرا روی یک دستگاه ویندوز یا مک و اجرا روی یک دستگاه اندروید یا iOS را دارد و پس از فعال‌سازی لایسنس روی ۱ کامپیوتر و ۱ موبایل، امکان فعال‌سازی بر روی دستگاه‌های دیگر وجود نخواهد داشت.

ماده ۶: پشتیبانی محصولات
۶-۱: پشتیبانی تمام محصولات از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی موجود در پنل کاربری مشتریان تنها در دامنه crm.mentorvid.com انجام خواهد شد.

به درخواست های پشتیبانی که به غیر از سیستم تیکتینگ ارسال شود از جمله تماس های تلفنی و یا ایمیل شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد. و هیچ استنادی به آنها نمیشود قابل پیگیری از طرف شرکت نمی باشد.

۶-۲: تیم پشتیبانی منتوروید پاسخگوی سوالات و مشکلات شما درباره محصولات خریداری شده می‌باشد.

۶-۳: به ازاء هر لایسنس خریداری شده، پشتیبانی یک وب‌سایت انجام خواهد شد.

۶-۴: قالب یا افزونه یا اسکریپت خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب  و یا اسکریپت های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. منتوروید مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها یا هاستینگ ها نخواهد داشت.

۶-۵: منتوروید موظف است مشکلات عدم سازگاری قالب و افزونه یا اسکریپت ارائه شده را با آخرین نسخه وردپرس و هاست برطرف کرده و محصول قابل اجرا روی وردپرس خام  و یا هاستینگ مورد تایید خود شرکت باشد.

۶-۶: مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان منتوروید قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

۶-۷: کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس یا محصولات استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

۶-۸: محصولات منتوروید بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است محصولات دیجیتال، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند.

۶-۹: پس از گذشت شش ماه، کاربر الزامی به تمدید قالب یا افزونه یا اسکریپت خریداری شده ندارد و می‌تواند از امکانات محصول استفاده کند. اما دسترسی به دانلود فایل، آپدیت محصول و پشتیبانی نخواهد داشت.

۶-۱۰: طول پشتیبانی و دریافت آپدیت قالب‌ها و افزونه‌ها شش ماه بوده و بعد از گذشت ۶ ماه، کاربر با تمدید لایسنس می‌تواند مجددا از آپدیت و پشتیبانی محصول استفاده کند.

ماده ۷: گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه
۷-۱: گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز پس از خرید محصول طبق شرایط و بندهای این ماده برقرار می‌باشد و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷-۲: در صورتی که محصول خریداری شده با توضیحات صفحه محصول و امکانات ذکر شده در معرفی محصول مطابق نداشته باشد، مشتری می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصدی استفاده کند.

۷-۳: مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید. فایل ارائه شده دقیقا مطابق با پیش‌نمایش محصول خواهد بود و عدم وجود امکانات مد نظر مشتری که در توضیحات محصول ذکر نشده باشند، شامل بازگشت وجه نخواهد بود.همچنین مشتری می بایست سوالات احتمالی یا سناریو مورد نظر خود را قبل از ثبت سفارش و پرداخت در بخش سوالات و نظرات مطرح نماید و براساس پاسخ به ایشان برای خرید اقدام نمایند.

۷-۴: محصولات آموزشی بازگشت وجه ۷ روزه دوره‌های آموزشی در صورتی امکان‌پذیر است که محتوای تدریس شده در دوره با سرفصل‌ها و توضیحات ارائه شده در سایت مطابقت نداشته باشد.

۷-۵: محصولات آموزشی دارای سیستم آمارگیری از وضعیت دانلود و مشاهده جلسات می‌باشند. گارانتی بازگشت وجه محصولات آموزشی در صورتی قابل استفاده است که کاربر کمتر از ۲۰ درصد محتوای دوره را مشاهده کرده باشد. در غیر اینصورت امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

ماده ۸: فورس ماژور
۸-۱: از آنجایی که فایل‌های وبسایت منتوروید بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت. ضمن اینکه همواره گرفتن بکاپ و موضوعات امنیتی به عهده خود مشتری و کاربران می باشد.

ماده ۹: تغییرات توافقنامه
۹-۱: منتوروید حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

 

ماده ۱۰: رفع مسئولیت : این مورد به معنای آن نیست که محصولات مشکلی دارند ، در واقع این محصولات اکثرا صفرتا صد توسط خود ما برنامه نویسی شده است و کاملا به آن اشراف داریم ، و بارها تست میشود. اما همانطور که واقف هستید هیچ انسانی بی خطا نیست و هیچ برنامه ای هم بدون باگ نیست ، و تیم منتور وید ، هیچگونه مسئولیتی از این بابت متعهد نمی شود. لذا از شما کاربران گرامی ، درخواست می کنیم ، که موارد و مشکلی را اگر مشاهده نمودید، سریعا گزارش نمایید تا توسط تیم فنی رسیدگی گردد و باگ مورد نظر رفع شود.

حل مشکل یا باگ های گزارش شده توسط کاربران در اسرع وقت در برنامه زمانی تیم قرار میگیرد و در سریع ترین زمان ممکن آپدیت منتشر خواهد شد.