تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت منتوروید ۱۳۹۹/۶/۴ است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت، آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. منتوروید می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌شود و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت منتوروید و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

توجه: کاربران با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تائید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه است.

 

طرفین قرارداد: مشتری وبسایت که از این پس به اختصار در این قرارداد «مشتری» و وبسایت منتوروید با آدرس mentorvid.com که از این پس به اختصار «منتوروید» نامیده هستند.

 

۱-۱) منتوروید (وب‌سایت): وبسایت منتوروید با آدرس دامنه mentorvid.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

۱-۲) مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت «منتوروید» خرید انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

۱-۳) محصولات: شامل تمام نرم افزارها و فایل‌های دیجیتال موجود در سایت «منتوروید» به دامنه mentorvid.com که به صورت آنلاین توسط مشتری خریداری می‌شود.

۱-۴) لایسنس (مجوز):  مجوز استفاده از محصولات که با خرید کاربر از وب‌سایت، در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و اجازه استفاده از محصول خریداری شده را به کاربر خواهد داد.

۱-۵) قوانین جمهوری اسلامی ایران: قوانین و مقرراتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده.

۱-۶) پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی منتوروید که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

۲-۱) سایت «منتوروید» در حوزه تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب، سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آموزش کسب درآمد از اینترنت و بازاریابی آنلاین فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 

خدمات سایت منتوروید به‌ طور کلی به شرح زیر است:

  • طراحی سایت
  • طراحی اپلیکیشن
  • طراحی اسکریپت تحت وب
  • ارائه محصولات آموزشی برای مدیران
  • برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، فروش، مدیریت، تبلیغ نویسی، بهبود عملکرد شخصی و …

۳-۱) عضویت: عضویت در وب‌سایت «منتوروید» کاملا رایگان است و ثبت‌نام در وب‌سایت یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مستلزم مطالعه کامل و پذیرش قوانین و مقررات این صفحه است.

۳-۲) ثبت‌نام: هر شخص با استفاده از اطلاعات و هویت شخصی خود در وب‌سایت منتوروید ثبت‌نام خواهد کرد. منتوروید هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات اشتباه موقع ثبت‌نام نخواهد داشت.

۳-۳) اطلاعات هویتی جعلی: اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند. امکان خرید با هیچ کارت بانکی را نخواهد داشت و آن حساب کاربری مسدود می‌شود. کاربر برای ادامه فعالیت خود باید حساب کاربری با اطلاعات مطابق با کارت ملی خود را بسازد.

۳-۴) محرمانگی اطلاعات: تمام اطلاعات کاربران نزد «منتوروید» محفوظ خواهد ماند.

۳-۵) فروش و پشتیبانی: هرگونه فروش و انتشار «محصولات منتوروید» در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا به اشتراک گذاری محصول خریداری شده از افراد دیگر خلاف قوانین است و شامل هیچ گونه پشتیبانی نمی‌شود و فرد یا مجموعه خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۳-۶) نسخه برداری و فروش غیرقانونی: کاربر اجازه نسخه‌برداری یا اشتراک گذاری محصولات خریداری شده از روش‌های آنلاین و آفلاین به‌صورت مستقیم یا با واسطه نخواهد داشت. درصپرت اطلاع «منتوروید» محصول مورد نظر شامل هیچ گونه پشتیبانی نمی‌شود و فرد یا مجموعه خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۳-۷)محافظت از اطلاعات توسط کاربر: کاربر در قبال اطلاعات حساب کاربری خود نظیر ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود کاملا مسئول است و در صورت ارائه اطلاعات به شخص دیگر و استفاده غیرمجاز از پنل کاربری، منتوروید هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۳-۸) پذیرش قوانین: هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت منتوروید استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن است.

 

۴-۱) نسخه برداری: هرگونه نسخه‌برداری، استفاده یا بازآفرینی از طرح، مطالب، محتوای سایت، تصاویر، لوگو سایت منتوروید خلاف قوانین مالکیت فکری است و در صورت اطلاع، موضوع مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

۴-۲) محتوای سایت: منتوروید تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی صفحات و محتوای سایت انجام خواهد داد و می‌تواند به‌صورت آزادانه نسبت به تغییر، ارائه تخفیف یا از دسترس خارج کردن محتوا، محصولات و صفحات سایت اقدام کند. این اقدام حقی برای اعتراض به کاربر نمی‌دهد.

۵-۱) نصب: هر قالب یا افزونه یا اسکریپت، قابلیت نصب روی یک وب‌سایت (یک Domain یا یک Subdomain خاص) را دارد.

۵-۲) تغییر لایسنس دامنه(Domain): مشتری مجاز به تغییر لایسنس دامنه تا ۲ است. برای انجام اینکار مشتری می‌تواند از پنل کاربری منتوروید اقدام به غیر فعال کردن سایت‌‌های قبلی نموده و درخواست تغییر لایسنس را ثبت نماید.

۵-۳) لایسنس زیردامنه(Subdomain): امکان استفاده از یک کد لایسنس مشترک روی زیردامنه‌های(Subdomain) مختلف و زیرپرونده‌های (Subfolder) متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

۵-۴) هاست محلی (localhost): نصب لایسنس بر هاست‌محلی (localhost) امکان پذیر نیست.

۵-۵) لایسنس محصولات آموزشی: محصولات آموزشی سایت دارای سیستم لایسنس هستند. لایسنس محصولات آموزشی تنها روی ۲ دستگاه (ازجمله PC – Laptop – Smartphone – Tablet) قابل اجرا است.

۶-۱) پشتیبانی تمام محصولات از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی موجود در پنل کاربری مشتریان تنها در دامنه crm.mentorvid.com انجام خواهد شد.

توجه: به درخواست‌های پشتیبانی که به غیر از سیستم تیکتینگ(Ticketing) ارسال شود از جمله تماس‌های تلفنی و یا ایمیل شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد. و قابل پیگیری از طرف شرکت نیست و کاربر موظف است تنها از طریق سامانه«crm.mentorvid.com» اقدام به ثبت درخواست خود نماید.

۶-۲) تیم پشتیبانی «منتوروید» پاسخگوی سوالات و مشکلات شما درباره محصولات خریداری شده است.

۶-۳) به ازاء هر لایسنس خریداری شده، پشتیبانی یک وب‌سایت انجام خواهد شد.

۶-۴) قالب یا افزونه یا اسکریپت خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب و یا اسکریپت‌های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. منتوروید مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها یا هاستینگ‌ها را نخواهد داشت.

۶-۵) منتوروید موظف است مشکلات عدم سازگاری قالب و افزونه یا اسکریپت ارائه شده را با آخرین نسخه وردپرس و هاست برطرف کرده تا محصول قابل اجرا بر روی وردپرس خام (WordPress) و یا هاستینگ مورد تایید «منتوروید» باشد.

۶-۶) مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان منتوروید قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست است.

۶-۷) کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس یا محصولات استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

۶-۸) محصولات منتوروید بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است محصولات دیجیتال، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند.

۶-۹) محصولات با پشتیبانی ۶ ماهه ارائه می‌شوند و در پایان ۶ ماه، کاربر الزامی به تمدید قالب یا افزونه یا اسکریپت خریداری شده ندارد و می‌تواند از امکانات محصول استفاده کند. اما دسترسی به دانلود فایل، آپدیت محصول و پشتیبانی نخواهد داشت.

۶-۱۰) طول پشتیبانی و دریافت آپدیت قالب‌ها و افزونه‌ها ۶ ماه بوده و بعد از گذشت ۶ ماه، کاربر با تمدید لایسنس می‌تواند مجددا از آپدیت و پشتیبانی محصول استفاده کند.

۷-۱) گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز پس از خرید محصول طبق شرایط و بندهای این ماده برقرار است و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷-۲) مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید. فایل ارائه شده دقیقا مطابق با پیش‌نمایش محصول خواهد بود و عدم وجود امکانات مد نظر مشتری که در پیش‌نمایشت و توضیحات محصول ذکر نشده باشند، شامل بازگشت وجه نخواهد بود. همچنین مشتری می بایست سوالات احتمالی یا سناریو مورد نظر خود را قبل از ثبت سفارش و پرداخت در بخش سوالات و نظرات مطرح نماید و براساس پاسخ به ایشان برای خرید اقدام نمایند.

۷-۳) بازگشت وجه ۷ روزه دوره‌های آموزشی در صورتی امکان‌پذیر است که محتوای تدریس شده در دوره با سرفصل‌ها و توضیحات ارائه شده در سایت مطابقت نداشته باشد.

۷-۴) محصولات آموزشی دارای سیستم آمارگیری از وضعیت دانلود و مشاهده جلسات می‌باشند. گارانتی بازگشت وجه محصولات آموزشی در صورتی قابل استفاده است که کاربر کمتر از ۲۰ درصد محتوای دوره را مشاهده کرده باشد. در غیر اینصورت امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۸-۱) از آنجایی که فایل‌های وبسایت «منتوروید» بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت. ضمن اینکه همواره گرفتن فایل پشتیبان (Backup) و موضوعات امنیتی بر عهده مشتری و کاربران است.

۹-۱) منتوروید حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

۱۰-۱) این مورد به معنای آن نیست که محصولات مشکلی دارند، در واقع این محصولات اکثرا صفرتا صد توسط ما برنامه نویسی شده است و کاملا به آن اشراف داریم، و بارها تست می‌شوند. اما همانطور که واقف هستید هیچ انسانی بی خطا نیست و هیچ برنامه‌ای هم بدون باگ نیست. لذا از شما کاربران گرامی، درخواست می‌کنیم، درصورت بروز مشکل و باگ احتمالی آن راسریعا گزارش نمایید تا توسط تیم فنی رسیدگی و رفع گردد. بدیهی است تیم منتوروید، هیچگونه مسئولیتی درقبال عواقب «مشکلات و باگ‌های گزارش نشده» ندارد.

 

حل مشکل یا باگ‌های گزارش شده توسط کاربران در اسرع وقت در برنامه زمانی تیم قرار می‌گیرد و در سریع ترین زمان ممکن آپدیت‌ها منتشر خواهند شد.