ابزارهای تست ریسپانسیو بودن وب سایت

تست ریسپانسیو بودن سایت

ریسپانسیو بودن یکی از ویژگی های مهمی است که وب سایت های حرفه ای باید داشته باشند. در این مقاله می خواهیم برخی از ابزارهایی که برای تست ریسپانسیو بودن وب سایت به کار می روند را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

Xrespond

Xrespond یک تب مجازی در مرورگر است که با راحتی با آن می توان ریسپانسیو بودن وب سایت را بررسی کرد. کافی است آدرس وب سایت را در آن وارد کنید تا نحوه نمایش آن وب سایت را در دستگاه های مختلف ببینید. درصورتی که مایل به مشاهده نحوه نمایش وب سایت در دستگاه خاصی هستید که این دستگاه در Xrespond موجود نیست؛ می توانید ابعاد صفحه نمایش آن دستگاه را به طور دستی وارد کنید.

Am I Responsive

وب سایت Am I Responsive نحوه نمایش وب سایت را در ۴ صفحه پرکاربرد یعنی لپ تاپ، تبلت، موبایل و دسکتاپ نشان می دهد. یکی از قابلیت های این ابزار امکان تهیه اسکرین شات از پیش نمایش های ایجاد شده است.

CrossBrowser

CrossBrowser ابزار دیگری است که قابلیت تست صفحات را روی بیش از ۲۰۵۰ مرورگر نسخه دسکتاپ و موبایل دارد.

Responsively

Responsively وب سایت دیگری است که می تواند برای تست ریسپانسیو بودن وب سایت استفاده شود. این وب سایت قادر است پیش نمایش های صفحات را در ۳۰ حالت فوری به شما نشان دهد.

تست ریسپانسیو بودن سایت

Designmodo Responsive Test

ابزار دیگری که به شما معرفی خواهیم کرد Designmodo Responsive Test است. این ابزار یک پنجره از وب سایت را به شما نشان می دهد. قابلیت این پنجره این است که از طریق درگ کردن یا وارد کردن طول و عرض ابعاد آن را می توان تغییر داد و به اندازه مورد نظر رساند. البته سایز بندی های موبایل یا تبلت و… نیز در آن قرار دارد.

Responsinator

Responsinator یکی دیگر از ابزارهایی است که برای تست ریسپانسیو بودن وب سایت استفاده می شود. با استفاده از این ابزار می توانید نحوه نمایش وب سایت خود را در  معروف ترین مدل های آیفون و همچنین اندروید هم در حالت افقی و هم در حالت عمودی مشاهده کنید.

Google Mobile Test

ابزار Google Mobile Test همانطور که از نامش مشخص است؛ توسط گوگل ارائه شده است. این ابزار را می توان یکی از معتبرترین ابزارهای موجود دانست. همانطور که می دانید ریسپانسیو بودن وب سایت یکی از عوامل تاثیر گذار در سئو است. در وبمستر گوگل از همین ابزار برای بررسی ریسپانسیو بودن وب سایت و امتیازدهی به آن استفاده می شود.

Screenfly

آخرین ابزاری که به شما معرفی می کنیم Screenfly است که از ۳۴ حالت مختلف برای نمایش نحوه مشاهده وب سایت در تبلت، موبایل ، صفحه نمایش خانگی، مانیتور و… برخوردار می باشد. همچنین در این ابزار می توانید نمایش پیکسل به پیکسل صفحات وب سایت را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و البته ریسپانسیو هستید؛ می توانید با خیال آسوده از خدمات تیم منتوروید استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *