تکنیک های سریع سئو وب سایت

سئو سریع

صاحبان وب سایت ها همیشه در آرزوی سئو سریع وب سایت خود هستند. البته دقت کنید سئو وب سایت به طور کلی فرآیند زمان بری است و یک شبه انجام نمی شود و بسیاری از شرکت هایی که ادعا می کنند می تواند سئو وب سایت شما را در زمان بسیار کوتاهی انجام دهند؛ از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند که این روش ها به وب سایت شما صدمه می زنند. اما در این مقاله چند تکنیک ساده سئو که در زمان کم انجام می شوند و به وب سایت صدمه نمی زنند را معرفی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

ساخت نقشه وب سایت

نقشه وب سایت به ربات های گوگل اختصاص دارد و کاربران از آن استفاده ای نمی کنند. وجود آن موجب می شود این ربات ها به راحتی بتوانند به همه محتواهای وب سایت شما دسترسی داشته باشند. ساخت نقشه وب سایت کار دشواری نیست.

بهبود سرعت وب سایت

هرچه قدر سرعت وب سایت شما بالاتر باشد بهتر است. شما می توانید با تکنیک های مختلف سرعت وب سایتتان را بالا ببرید. به عنوان مثال استفاده از هاست پر سرعت در سرعت وب سایت تاثیر دارد.

لینک های داخلی به صفحات جدید

یک روش سریع دیگر در سئو وب سایت این است که اگر یک محتوای با کیفیت دارید که در صفحه اول جست و جو است؛ از آن برای لینک دادن به سایر محتواهایتان استفاده کنید.

ثبت کسب و کار در گوگل مپ

اگر کسب و کار شما موقعیت جغرافیایی دارد؛ آن را در گوگل مپ ثبت کنید. این کار در سئو محلی تاثیر خوبی دارد و وقت بسیار کمی هم از شما می گیرد.

طول محتواهای وب سایت

به طور کلی پیشنهاد می شود تعداد کلمات محتواهای وب سایتتان بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه باشند. البته دقت داشته باشید که کیفیت محتوا از تعداد کلمات آن بسیار مهم تر است.

سئو سریع

نوشتن عنوان های جذاب

کاربران ابتدا عنوان محتوا را می بینند و اگر عنوان برایشان جالب باشد وارد وب سایت می شوند؛ بنابراین نوشتن عنوان های جذاب بسیار مهم است. برای این منظور می توانید نکات مختلفی را در نظر بگیرید؛ از جمله:

  • سوالی بودن عنوان
  • قرار دادن عبارت بیشتر بدانید در عنوان
  • استفاده از عدد در عنوان
  • استفاده از صفات عالی در عنوان
  • قابل درک بودن عنوان
  • و…

آپدیت محتوا

اگر یک محتوای قدیمی دارید که ترافیک زیادی برای وب سایتتان ایجاد کرده است؛ می توانید آن را آپدیت کنید.

ریسپانسیو بودن وب سایت

ریسپانسیو بودن وب سایت به این معنی است که وب سایت به گونه ای طراحی شده است که در دستگاه های مختلف متناسب با ابعاد صفحه نمایش آن ها مشاهده می شود. با توجه به این که امروزه افراد از دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه یا لپ تاپ و…  برای ورود به وب سایت ها استفاده می کنند؛ ریسپانسیو بودن وب سایت اهمیت زیادی دارد و همچنین یکی از مهم ترین شاخصه های گوگل برای امتیاز دهی است.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *