نکاتی در سئو داخلی وب سایت

نکاتی در سئو داخلی

سئو وب سایت به صورت کلی به دو دسته سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود. در این مقاله با برخی نکات در سئو داخلی آشنا خواهیم شد؛ پس با ما همراه باشید.

سئو داخلی چیست؟

بهتر است ابتدا ببینیم که سئو داخلی اصلا چیست؟ سئو داخلی مربوط به همه کارهایی می شود که شما در داخل وب سایتتان برای بهینه سازی آن برای موتورهای جست و جو انجام می دهید. این ها همان کارهایی هستند که شما کنترل آن ها را در دست دارید. از جمله اهداف سئو داخلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درک بهتر محتوا
  • تشخیص بهتر محتوا با مطالبی که بیشتر جستجو می شوند.
  • تطابق با معیارهای جست و جو

در ادامه با نکاتی در سئو داخلی آشنا می شویم.

تحقیق درمورد کلمات کلیدی و انتخاب کلمه کلیدی مناسب

کلمه کلیدی آن چیزی است که کاربران در موتورهای جست و جو تایپ می کنند. هر وب سایت باید بر اساس زمینه فعالیتش کلمات کلیدی مرتبط خود را پیدا کند. برای این منظور باید در مورد کلمات کلیدی تحقیق و جست و جو کنید و زمانی که کلمه کلیدی مناسب خود را پیدا کردید؛ آن را به یک صفحه از مطالب سایت خود اختصاص دهید. پیشنهاد می کنیم برای هر کدام از صفحات یک کلمه کلیدی هدف اختصاص دهید.

نوشتن محتواهای با کیفیت

تولید محتوای خوب و با کیفیت یکی از نکات مهم است. یک محتوای خوب ویژگی های مختلفی دارد؛ از جمله:

  • هدفمند بودن
  • نبود غلط املایی
  • ارزش قائل شدن برای مخاطب
  • استفاده از منابع معتبر
  • دقت به پاراگراف بندی
  • دست اول بودن
  • و…

نکاتی در سئو داخلی

تعیین مهم ترین محتوای وب سایت

یکی دیگر از نکات این است که باید مهم ترین محتوای وب سایت را تعیین کنید و به گوگل نیز نشان دهید که آن محتوا از ارزش بالایی برخوردار است و باید در رتبه های بهتر قرار گیرد. برای آن که به گوگل ارزش و اهمیت محتوای مورد نظرتان را نشان دهید؛ می توانید به عنوان مثال پیوندهای زیادی به آن اضافه کنید.

توجه به تصاویر و فایل ها

وجود تصاویر و فایل ها در وب سایت ضروری است و موجب جذاب تر شدن محتوا نیز می شود. از طرفی یک مساله مهم دیگر در مورد وب سایت سرعت آن است که باید بالا باشد. بنابراین باید به بهینه بودن تصاویر و فایل ها توجه کرد. به عنوان مثال می توانید از نرم افزاز هایی مانند Short Pixel، EWWW Image Optimizer، Resize Photos، Tiny PNG و… استفاده کرد.

دسته بندی محتوا

دسته بندی و طبقه بندی محتواهای وب سایت هم موجب سازمان دهی وب سایت شما می شود و هم این که گوگل و کاربران را در فهمیدن محتواهایتان راهنمایی می کند.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *