نکاتی در سئو خارجی وب سایت

نکاتی در سئو خارجی

سئو وب سایت به صورت کلی به دو دسته سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود. در این مقاله با نکاتی در سئو خارجی آشنا خواهیم شد؛ پس با ما همراه باشید.

سئو خارجی چیست؟

بهتر است ابتدا ببینیم سئو خارجی اصلا چیست؟ سئو خارجی مربوط به تمام کارهایی است که در خارج از وب سایت انجام می شود؛ اما روی وب سایت تاثیر گذار است. در سئو خارجی امکان استفاده از ابزارهای مختلف وجود دارد و این کار ممکن است شامل وب سایت های دیگر، فروم ها، شبکه های اجتماعی و… شود.

در ادامه با برخی نکات در سئو خارجی آشنا خواهیم شد.

لینک سازی خارجی

یکی از اصلی ترین عوامل در رتبه دهی موتورهای جست و جو به وب سایت لینک سازی است. در اینجا هم تعداد لینک های خارجی اهمیت دارد و هم کیفیت آن ها. به طور کلی پیشنهاد می شود لینک سازی خارجی را پله پله انجام دهید و دقت کنید که هر چه رفتار در لینک سازی طبیعی تر باشد امتیاز بهتری خواهید گرفت.

نکاتی در سئو خارجی

توجه به شبکه های اجتماعی

عده ای بر این باورند که شبکه های اجتماعی در بهینه سازی وب سایت تاثیرگذار نیستند. اما پیشنهاد می کنیم در این شبکه ها فعالیت داشته باشید و با لینک سازی در آن ها موجب طبیعی تر دیده شدن لینک سازیتان در وب سایت های دیگر شوید. امروزه آن قدر تعداد شبکه های اجتماعی زیاد شده که شما نمی توانید در همه آن ها فعالیت داشته باشید. اما می توانید در آن هایی که روی سئو وب سایت تاثیر خوبی دارند فعالیت کنید؛ مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و… .

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت را قبلا به عنوان یکی از نکات در سئوی داخلی به شما معرفی کرده ایم. اما چنین محتواهایی در لینک دادن به وب سایتتان تاثیر دارند. در واقع وب سایت های دیگر باید دلیلی داشته باشند که به وب سایت شما لینک دهند و محتوای با کیفیت یک دلیل برای این کار است. از جمله ویژگی های یک محتوای با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هدفمند بودن
  • نبود غلط املایی
  • ارزش قائل شدن برای مخاطب
  • استفاده از منابع معتبر
  • دقت به پاراگراف بندی
  • دست اول بودن
  • و…

استفاده از ویدئو

امروزه جدیدترین محتوایی که تولید می شود؛ ویدئو است. البته در استفاده از ویدئو دقت داشته باشید که ویدئوهای شما نیز به بهینه سازی احتیاج دارند. همچنین شما باید ببینید که چه ویدئویی برایتان مناسب تر است. اگر بتوانید صفحه خودتان را با ویدئوهای مرتبط و لینک های محتوایی عمیق بسازید؛ می توانید انتظار دریافت تعداد خوبی از لینک های برگشتی را داشته باشید.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت و بهره مندی از مزایای فراوان آن هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *