5 نکته برای سئو وب سایت تازه تاسیس

نکات سئو وب سایت تازه تاسیس

آیا شما هم وب سایت خود را به تازگی تاسیس کرده اید و در فکر سئو آن هستید؟ در این مقاله چند نکته برای سئو وب سایت تازه تاسیس را بررسی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.
جست و جوی کلمات کلیدی
در تعریف ساده، به آن چیزی که کاربران در موتورهای جست و جو تایپ می کنند؛ کلمه کلیدی گفته می شود. هر وب سایت باید بر اساس زمینه فعالیتش کلمات کلیدی مرتبط خود را پیدا کند. جست و جو و تحقیق کلمه کلیدی یکی از اقدامات مهم برای هر وب سایت است.
دقت در انتخاب نام دامنه
یکی دیگر از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید؛ انتخاب صحیح نام دامنه است. نام دامنه تاثیر زیادی در رتبه وب سایت در موتورهای جست و جو دارد. برای انتخاب یک نام دامنه مناسب به موارد زیر دقت داشته باشید:
• نام دامنه باید به گونه ای باشد که در ذهن ماندگار شود.
• باید میان نام دامنه و زمینه فعالیت وب سایت ارتباط وجود داشته باشد.
• یک نام دامنه خوب منحصر به فرد است.
• نباید در نام دامنه اعداد و کارکترهای اضافه وجود داشته باشد.
• و…
ریسپانسیو بودن وب سایت
امروزه کاربران از دستگاه های مختلف برای ورود به وب سایت ها استفاده می کنند. بنابراین ریسپانسیو بودن وب سایت بسیار مهم است. این مساله روی سئو هم تاثیر می گذارد؛ چرا که گوگل برای وب سایت هایی که به کاربران خود اهمیت می دهند و به گونه ای طراحی شده اند که کاربران راحت تر باشند؛ ارزش بیشتری قائل است.
نکات سئو وب سایت تازه تاسیس
استفاده از هاست با کیفیت
استفاده از یک هاست با کیفیت نکته دیگری است که باید مد نظر داشته باشید. از جمله ویژگی های یک هاست با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• پایداری یک هاست خوب باید بیشتر از ۹۹ درصد باشد.
• بخشی از امنیت وب سایت به شرکت هاستینگ است و بنابراین یک هاست خوب باید امنیت خوبی داشته باشد.
• یک هاست خوب توسط یک دیتا سنتر خوب و با کیفیت ارائه می شود. (دیتا سنتر مکانی است که سرورهای هاست در آن قرار دارند.)
• یکی دیگر از ویژگی های یک هاست خوب وجود تیم پشتیبانی قوی است.
• و…
طراحی حرفه ای وب سایت
یکی از مواردی که موتورهای جست و جو به آن توجه می کنند این است که بازدیدکنندگان یک وب سایت چقدر زمان در آن وب سایت صرف می کنند. حال اگر طراحی وب سایت با ایراداتی همراه باشد؛ موجب می شود بازدیدکنندگان به سرعت وب سایت را ترک کنند که این موضوع تاثیر بدی روی رتبه وب سایت دارد. بنابراین بهتر است که از همان ابتدا وب سایت به طور حرفه ای طراحی شود.
سخن پایانی
در این مقاله برخی از نکات سئو برای یک وب سایت تازه تاسیس را بررسی کردیم. همانطور که گفته شد یکی از این نکات طراحی حرفه ای وب سایت است. برای این منظور شما باید به یک طراح وب سایت حرفه ای مراجعه کنید. ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید را پیشنهاد می کنیم. تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *