آیا سئو در وردپرس آسان تر است؟

آیا سئو در وردپرس آسان تر است

ممکن است شما هم شنیده باشید که سئو در وردپرس آسان تر است. اما آیا واقعا چنین است؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا با برخی از دلایل آسان تر بودن سئو در وردپرس آشنا شویم.

ریسپانسیو بودن

امروزه کاربران با استفاده از دستگاه های مختلف به جست و جو در گوگل می پردازند که این دستگاه ها هر یک ابعاد صفحه نمایش متفاوتی دارند. ریسپانسیو بودن وب سایت به این مساله اشاره دارد که وب سایت در همه دستگاه ها به خوبی مشاهده شود. در حقیقت در طراحی ریسپانسیو، وب سایت تنها یک بار طراحی می شود؛ اما در هر دستگاه متناسب با ابعاد صفحه نمایش آن به نمایش در می آید. گوگل نیز برای وب سایت هایی که به کاربران خود اهمیت می دهند و به گونه ای طراحی شده اند که کاربران راحت تر باشند؛ ارزش بیشتری قائل است. بنابراین ریسپانسیو بودن وب سایت در سئو نیز تاثیر دارد. نکته قابل توجه در اینجا این است که وردپرس به خوبی خود را با این معیار گوگل تطبیق داده است و در حال حاضر حدود 98 درصد از قالب های وردپرس ریسپانسیو هستند.

سرعت بالا

مورد دیگری که در سئو وب سایت تاثیر دارد؛ سرعت است. موتورهای جست و جو برای وب سایت هایی که از سرعت بالاتری برخوردارند ارزش بیشتری قائل هستند. سرعت پایین وب سایت ممکن است حتی منجر به جریمه شدن وب سایت شود. وردپرس در اینجا هم یک مزیت دارد و آن هم سرعت بالا است. همچنین تکنیک هایی هم برای بهبود سرعت وب سایت وجود دارند.

آیا سئو در وردپرس آسان تر است

افزونه ها

اگر شما هم با وردپرس آشنایی داشته باشید؛ حتما می دانید که هزاران افزونه برای آن وجود دارد. از میان این افزونه ها صدها مورد مربوط به سئو هستند که در موارد مختلف به شما کمک می کنند.

امنیت

در صورتی که گوگل متوجه آن شود که یک وب سایت به بدافزار آلوده است؛ شاید حتی آن وب سایت را کاملا از نتایج حذف کند. بنابراین امنیت وب سایت بسیار حائز اهمیت است. وردپرس در زمینه امنیت نیز عملکرد مناسبی دارد. همانطور که گفته شد تعداد افزونه های زیادی در وردپرس وجود دارد. تعدادی از این افزونه ها مربوط به مساله امنیت هستند.

آسان بودن

اگر شما هم چک لیست سئو را بررسی کرده باشید؛ احتمال آن وجود دارد که برخی موارد آن برایتان گیج کننده بوده باشد. ساختار وردپرس به گونه ای است که بسیاری از مبانی سئو در آن آسان تر است. افزونه ها نیز در اینجا موجب آسان تر شدن مبانی سئو می شوند.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *