نکات طراحی صفحه درباره ما

نکات طراحی صفحه درباره ما

یکی از صفحات وب سایت که طراحی آن اهمیت زیادی دارد اما در بسیاری از مواقع توجه کافی به آن نمی شود؛ صفحه درباره ما است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با برخی از نکات در طراحی این صفحه آشنا شویم.
استفاده از متن جذاب
متنی که در صفحه درباره ما قرار می دهید باید متن جذابی باشد که در آن اصول نگارشی رعایت شده باشد. این متن همچنین باید ساده و روان باشد تا کاربران به راحتی بتوانند آن را درک کنند. بنابراین از قرار دادن متن های کسل کننده، سنگین، طولانی و خسته کننده در این قسمت خودداری کنید.
نوشتن داستان شرکت
یکی از مواردی که می توانید در صفحه درباره ما قرار دهید؛ داستان شرکتتان است. در این داستان می توانید از انگیزه های خود برای راه اندازی شرکت و همچنین مسیر آغاز آن بگویید.
استفاده از ادبیات مناسب
در طراحی صفحه درباره ما باید از ادبیات مناسب استفاده کنید تا سبب ایجاد شناخت نسبی و اعتماد در مشتریان شوید. البته تشخیص ادبیات مناسب باید بر اساس مواردی مانند زمینه فعالیت شرکت، گروه سنی مخاطبان و… انجام شود.
پاسخ به سوالات کاربران
قطعا در ذهن کاربرانی که وارد وب سایت شما می شوند؛ سوالاتی شکل می گیرد. البته در اینجا منظور ما از سوالات مواردی مانند چگونگی خرید که در دسته سوالات متداول قرار میگیرند؛ نیست. بلکه سوالاتی مانند قابل اعتماد بودن برند یا میزان رضایت مشتریان و… که درمورد خود شرکت و برند هستند مد نظر است.
نکات طراحی صفحه درباره ما
استفاده نکردن از تبلیغات
هدف صفحه درباره ما معرفی خودتان و همچنین اهداف و سیاست هایتان است. این صفحه باید به گونه ای طراحی شود که کاربران با مطالعه آن با شما آشنا شوند و تفاوت شما را رقبایتان را متوجه شوند. بنابراین در این صفحه نباید محصولات خود را تبلیغ کنید.
استفاده از ویدئو
می توانید در مورد شرکت خود و امکانات و خدمات آن یک ویدئو کوتاه تهیه کنید. البته دقت داشته باشید که این ویدئو باید متفاوت باشد.
قراردادن تصویر پرسونل
اگر کاربران بتوانند تصویر پرسونل وب سایت شما را مشاهده کنند؛ به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد چرا که در این صورت حضور انسان را در کسب و کارتان حس می کنند. بنابراین می توانید در صفحه درباره ما تصویر پرسنل و توضیحات مختصری درباره آن ها قرار دهید.
معرفی شبکه های اجتماعی
اگر برای کسب و کار خود شبکه های اجتماعی با محتوای مناسب دارید؛ صفحه درباره ما محل مناسبی برای معرفی آن هاست.
به روزرسانی مرتب
یک نکته مهم در مورد صفحه درباره ما این است که اطلاعات آن باید همیشه به روز باشد. بنابراین به صورت مرتب و هر موقعی که لازم است این صفحه را به روزرسانی کنید.
منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟
تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود هستید؛ می توانید با خیال آسوده از خدمات تیم منتوروید استفاده نمایید. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *