راه هایی برای پاداش دادن به مشتریان وفادار

پاداش دادن به مشتریان وفادار

وفادار نگه داشتن مشتریان یکی از مهم ترین مسائل برای کسب و کارها است. برای این منظور می توان از پاداش دادن به مشتریان استفاده کرد. در این مقاله چند راه برای پاداش دادن به مشتریان را معرفی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

بهره مندی از محصول رایگان در صورت خرید چند محصول

یکی از راه های پاداش دادن به مشتریان وفادار این است که در مواقع خاص و مناسبت ها به آن ها پیشنهاد دهید که در صورت خرید چند محصول می توانند از یک محصول رایگان بهره مند شوند.

پاداش برای دعوت از دوستان

می توانید از مشتریان خود بخواهید که کسب و کار شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند تا در ازای هر مشتری جدید پاداش دریافت کنند.

تخفیف های مناسبتی

یک روش دیگر این است که در مناسبت های خاص مانند عید یا حتی مناسبت های شخصی مانند روز تولد مقداری تخفیف به مشتریان خود ارائه دهید. مدت زمان این تخفیف ها را نیز می توانید تعیین کنید. به عنوان مثال برای روز تولد مشتریان می توانید یک یا چند روز تخفیف را در نظر بگیرید و برای عید نیز در چند هفته یا یک ماه تخفیف ارائه کنید.

امتحان رایگان محصولات جدید

می توانید مشتریان وفادار خود را به استفاده و امتحان رایگان محصولات جدید دعوت کنید. در این روش هم می توانید در آن ها حس ارزشمندی ایجاد کنید و هم این که آن ها در صورت رضایت از محصولات دیگران را نیز تشویق به استفاده از آن ها می کنند.

پاداش دادن به مشتریان وفادار

امکان خرید در روز قبل از تخفیف

اگر تصمیم به ارائه تخفیف های جدیدی دارید؛ می توانید به مشتریان وفادار خود پیشنهاد دهید که روز قبل از تخفیف ها به خرید بپردازند.

تخفیف برای خرید بالاتر از یک مبلغ خاص

شما می توانید به مشتریان خود پیشنهاد دهید که اگر در یک دوره خاص بیشتر از مبلغ مشخصی خرید کنند؛ از تخفیف بهره مند شوند. به عنوان مثال اگر مبلغ خرید آن ها در یک ماه بیشتر از ۲ میلیون تومان باشد؛ از ۴۰ درصد تخفیف بهره مند شوند.

ارائه خدمات ویژه

می توانید به آن دسته از مشتریانتان که خریدهای بیشتری از شما داشته اند؛ خدمات و پیشنهادهای ویژه ای ارائه دهید. این خدمات و پیشنهادها می توانند در زمینه های مختلف باشند؛ به عنوان مثال می توانید به این مشتریان در خارج از ساعت های کاری نیز خدمات ارائه دهید.

همکاری با یک کسب و کار دیگر

شما می توانید با یک کسب و کار دیگر برای پاداش دادن به مشتریان همکاری کنید. به عنوان مثال فرض کنید که شما صاحب یک فروشگاه لوازم ورزشی هستید. اکنون می توانید با یک سالن ورزشی همکاری کنید و به مشتریان خود در ازای خرید مقداری مشخص برای عضویت در سالن ورزشی تخفیف ارائه دهید. سالن ورزشی نیز می تواند به اعضای خود تخفیف برای خرید محصولات شما را ارائه دهد.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت و بهره مندی از مزایای فراوان آن هستید؛ می توانید با خیال راحت کار طراحی آن را به تیم منتوروید بسپارید. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *