راهکارهایی برای فعال و زنده نگه داشتن وب سایت

زنده نگه داشتن وب سایت

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید یا این که در فکر راه اندازی آن می باشید؛ باید بدانید که پس از ساخت یک وب سایت می توانید کارهایی برای فعال و زنده نگه داشتن آن انجام دهید. در این مقاله برخی از این کارها را معرفی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

بررسی لینک های موجود در وب سایت

هر بار که یک تغییر بزرگ در وب سایت خود ایجاد می کنید؛ روی لینک ها کلیک کنید تا از عملکرد درست آن ها اطمینان حاصل کنید. البته ممکن است اشکالاتی که در سرورها رخ می دهد نیز باعث اختلال در عملکرد لینک ها شود. مورد دیگری که باید مد نظر داشته باشید لینک هایی است که به سایر وب سایت ها داده اید. چرا که ممکن است آن وب سایت ها لینک های خود را تغییر دهند.

به روزرسانی محتوا

مخاطبان وب سایت شما به دنبال یافتن محتواهای قدیمی نیستند. بنابراین خوب است که هر چند وقت یک بار به محتواهای قدیمی تر وب سایت خود سر بزنید و آن ها را به روز کنید. البته ممکن است این مساله برای وب سایت های مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال شاید به روز رسانی محتوا در یک وب سایت فروشگاهی که در آن تنها در مورد محصولات و قیمت های آن ها نوشته شده است؛ چندان مهم نباشد. اما قطعا در وبلاگ ها نیاز به به روز رسانی محتواها حس می شود.

دامنه و هاست

وقتی که شما دامنه و هاست وب سایت خود را تهیه می کنید؛ در حقیقت آن را برای مدت مشخصی تهیه کرده اید که پس از پایان این مدت باید دوباره مبلغی بپردازید. خبر خوب این است که ایمیل هایی مبنی بر آن برای شما ارسال خواهد شد. بنابراین کاری که لازم است شما انجام دهید ارائه یک آدرس ایمیل فعال و چک کردن آن است.

زنده نگه داشتن وب سایت

امتحان کردن دستگاه های جدید

امروزه تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و دائما دستگاه های جدید در حال معرفی شدن اند. خوب است که وب سایت خود را در این دستگاه های جدید امتحان کنید و ببینید آیا عملکرد آن رضایت بخش است یا خیر. هرچه وب سایت شما در دستگاه های جدیدتر بهتر عمل کند؛ کاربران بالقوه بیشتری خواهید داشت.

بررسی سرعت وب سایت

سرعت وب سایت مساله بسیار مهمی است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است بنا به دلایلی سرعت وب سایت شما کاهش یابد. شما باید سرعت وب سایت خود را بررسی کنید تا همیشه اولین نفری باشید که متوجه کاهش سرعت می شوید. به این ترتیب می توانید تمهیدات لازم برای رفع این مشکل را در مدت زمان مناسب فراهم کنید.

بررسی فرم ها

اگر یکی از کاربران وب سایت شما بخواهد با شما ارتباط برقرار کند؛ ممکن است این کار را از طریق فرم ها انجام دهد. بنابراین بسیار مهم است که فرم ها همیشه به خوبی کار کنند.

منتوروید چه خدماتی در زمینه طراحی وب سایت ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم بسیار قدرتمند در زمینه طراحی وب سایت است. حتما می دانید که طراحی وب سایت کار مهمی است که تنها باید توسط طراحان حرفه ای انجام شود. اگر شما هم به دنبال یک طراح حرفه ای وب سایت هستید؛ می توانید با خیال آسوده از خدمات تیم منتوروید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *