Google My Business چیست؟

google-my-business

یکی از ابزارهای مهم برای کسب و کار ها Google My Business می باشد که همانطور که از نامش مشخص است توسط گوگل ارائه شده است. با ما در این مقاله همراه باشید تا کمی با Google My Business آشنا شویم.
Google My Business چیست؟
Google My Business یکی از ابزارهای رایگان است که به معرفی کسب و کارها کمک می کند. این ابزار اطلاعاتی مانند ساعت کاری، مکان و مسیرهای دسترسی، تصاویر و بازدیدها را در اختیار ما قرار می دهد. در واقع کسب و کارها با استفاده از این ابزار می توانند شرکتشان را روی نقشه گوگل و نتایج موتورهای جست و جو پیکربندی نمایند.
آیا کسب و کار شما به Google My Business نیاز دارد؟
همانطور که گفته شد با استفاده از Google My Business می توان در نقشه گوگل و گوگل سرچ دیده شد. بنابراین پاسخ ما به این سوال بله است. شما همچنین می توانید در حساب Google My Business از طریق تعامل با کاربران اعتبار به دست آورید.
مزایای Google My Business
Google My Business از مزایای فراوانی برخوردار است؛ از جمله:
• استفاده از Google My Business می تواند موجب بهبود نتایج جست و جوی محلی شود.
• این ابزار اطلاعاتی که از کاربران می گیرد را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد که این اطلاعات، بسیار سودمند هستند و می تواند در تصمیم گیری ها تاثیرگذار باشند.
• مزیت دیگر این ابزار رایگان بودن آن است. در حقیقت برای استفاده از Google My Business نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.
• و…
google-my-business
چه کسانی قادر به داشتن پروفایل Google My Business هستند؟
نکته مهم در مورد این ابزار این است که گوگل حساسیت و دقت زیادی نسبت به این موضوع که چه کسانی می توانند پروفایل Google My Business داشته باشند به خرج می دهد. برخی از الزامات گوگل در این زمینه عبارت اند از:
• مشاغلی که از موقعیت مکانی فیزیکی برخوردارند و مشتریان آن ها می توانند با مراجعه حضوری از خدماتشان بهره مند شوند.
• مشاغل انفرادی مانند افرادی متخصص در زمینه هایی از جمله وکالت، حسابداری و… .
• شرکت هایی که برای ارائه خدمات به موقعیت مکانی مشتری مراجعه می کنند؛ مانند تعمیرکار ها، خدمات تحویل بار و… . البته این شرکت ها از یک موقعیت مکانی برخوردارند و مشتریان می توانند در صورت نیاز به آن مراجعه کنند.
اما کسب و کارهایی مانند دفاتر مجازی و به طور کلی مشاغلی که حضور فیزیکی و دیدار چهره به چهره با مشتری در آن ها ممکن نیست؛ امکان برخورداری از پروفایل Google My Business را ندارند. به عنوان مثال کسب و کارهایی که کسب درآمد آن ها از طریق دیدار با مشتریان است اما این دیدارها در مکان هایی که آن کسب و کار صاحب آن نیست انجام می شود؛ نمی توانند از این ابزار استفاده کنند. چرا که با وجود امکان دیدار چهره به چهره، موقعیت فیزیکی ندارند. و…
منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟
تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *