عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت

عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت

اگر شما هم به دنبال راه اندازی وب سایت خود باشید؛ حتما متوجه تفاوت هزینه طراحی وب سایت شده اید. در این مقاله می خواهیم برخی از عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت را بررسی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

نوع سایت

نوع سایت یا همان استاتیک یا داینامیک بودن سایت یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت است. در وب سایت های استاتیک اطلاعات یک بار جمع آوری می شود و هر صفحه آن به صورت جداگانه و مجزا طراحی می شود. در این نوع وب سایت برای تغییر هر بخش به برنامه نویس نیاز است؛ بنابراین هزینه های جانبی این وب سایت ها بیشتر است. اما در وب سایت های داینامیک ساختار صفحات توسط یک اپلیکیشن سرور که اسکریپت های سمت سرور را فراوری می کند؛ ایجاد می شود. در وب سایت های داینامیک بر خلاف وب سایت های استاتیک برای ایجاد تغییرات به برنامه نویس نیازی نیست. امروزه بیشتر وب سایت ها داینامیک هستند.

حجم مطالب و تعداد صفحات وب سایت

تعداد صفحات در هزینه طراحی وب سایت تاثیرگذار است. در صورتی که حجم مطالب شما زیاد باشد؛ به تعداد صفحات بیشتری نیاز خواهید داشت و بنابراین هزینه بالاتر می رود.

طراح وب سایت

میزان تجربه و حرفه ای بودن طراح وب سایت عامل دیگری است که در هزینه تاثیر می گذارد. طبیعتا طراح های با تجربه تر هزینه بیشتری در ازای خدماتشان دریافت می کنند.

روش طراحی وب سایت

اگر وب سایت شما از پایه برنامه نویسی شود؛ می تواند نیازمند صرف هزینه بالایی باشد. اما وب سایت هایی که با استفاده از اسکریپت ها یا CMS ها طراحی می شوند هزینه ساخت کمتری دارند.

عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت

پشتیبانی

به مرور زمان ممکن است سایت به ایجاد برخی تغییرات یا اضافه کردن امکانات جدید نیاز داشته باشد. بنابراین داشتن پشتیبانی اهمیت دارد و البته این مورد نیز در هزینه های طراحی وب سات تاثیر می گذارد.

گرافیک و ظاهر سایت

اهمیت گرافیک و ظاهر سایت بر کسی پوشیده نیست. زیبایی بصری سایت تاثیر چشم گیری در جذب کاربران دارد. هرچقدر عناصر گرافیکی بیشتری در وب سایت استفاده شود؛ هزینه طراحی آن نیز بالاتر می رود.

امکانات وب سایت

هر وب سایتی بسته به نوع فعالیتش به امکانات مختلفی نیاز دارد. به عنوان مثال برخی از امکانات لازم در یک وب سایت صرافی ارز دیجیتال عبارت اند از:

امکانات یک وب سایت در هزینه طراحی آن تاثیر می گذارند.

تعداد زبان های وب سایت

تعداد زبان های سایت عاملی است که بیشتر مورد توجه وب سایت هایی که به دنبال فعالیت بین المللی هستند؛ قرار می گیرد. طبیعتا هرچه تعداد زبان های وب سایت بیشتر باشد؛ هزینه بالاتر می رود.

تیم منتوروید چه خدماتی در زمینه طراحی وب سایت ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است. در حال حاضر اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است. این اسکریپت از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد و به کمک آن شما هم می توانید یک صرافی ارز دیجیتال راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *