بهانه هایی برای عدم طراحی وب سایت

بهانه برای عدم طراحی وب سایت

با وجود استفاده گسترده مردم از اینترنت و وجود کسب و کارهای اینترنتی بسیار موفق مانند دیجی کالا یا علی بابا و… هنوز هم بسیاری صاحبان کسب و کارها مایل به راه اندازی وب سایت نیستند. در این مقاله می خواهیم برخی از بهانه هایی که این افراد برای عدم طراحی وب سایت دارند را بررسی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

بی ربط بودن کسب و کار به اینترنت

بهانه برخی افراد این است که کسب و کار آن ها ربطی به حضور آنلاین ندارد و می گویند رقبای آن ها نیز وب سایت ندارند. در حالی که این شرایط بسیار خوبی است! کم بودن تعداد رقبا در فضای مجازی به نفع این افراد است. فراموش نکنید که بسیاری از کاربران قبل از اقدام به خرید یک محصول ابتدا آن را در اینترنت جست و جو می کنند.

کافی بودن تعداد مشتریان

افرادی هم وجود دارند که معتقدند تعداد مشتریان آن ها کافی است و بنابراین به طراحی وب سایت نیازی ندارند. این یک جمله غلط از نظر اصول بازاریابی و کسب وکار حرفه ای است. در حقیقت این افراد هرگز متوجه نخواهند شد که چه موقعیت هایی را از دست داده اند.

استفاده از شبکه های اجتماعی به جای وب سایت

قطعا استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت. اما داشتن یک وب سایت در کنار شبکه های اجتماعی می تواند کسب و کار را بسیار حرفه ای تر جلوه دهد و علاوه بر آن موجب بیشتر اعتماد کردن کاربران می شود.

بهانه برای عدم طراحی وب سایت

نداشتن زمان کافی برای مدیریت وب سایت

بسیاری ما هر روز مدت زمان زیادی را صرف گشت و گذار در شبکه های اجتماعی یا چک کردن ایمیل هایمان و… می کنیم. در حالی که این کارها موجب پیشرفت کسب و کارمان نمی شوند. مدیریت وب سایت ممکن است حتی کمتر از این کارها وقت گیر باشد؛ اما می تواند نتایج بسیار خوبی برای کسب و کارها به همراه داشته باشد. حتی اگر کسی باز هم وقت کافی برای مدیریت وب سایت را نداشته باشد؛ می تواند از خدمات شرکت هایی که در زمینه مدیریت وب سایت فعالیت می کنند استفاده کند.

نداشتن بودجه کافی برای طراحی وب سایت

برخی از صاحبان کسب و کارها می گویند بودجه کافی برای طراحی وب سایت را ندارند. اما اگر تا به حال به وب سایت طراحان مختلف مراجعه کرده باشید؛ حتما متوجه تفاوت قیمت خدمات آن ها شده اید. در واقع قیمت طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و شما می توانید با توجه به بودجه خود یک طراح وب سایت را پیدا کنید. البته پیشنهاد ما این است که صرفا به دلیل ارزان بودن خدمات به کسی مراجعه نکنید.

چگونه وب سایت راه اندازی کنیم؟

همانطور که دیدیم این بهانه ها برای عدم طراحی وب سایت کافی نیستند! یک وب سایت اگر به طور اصولی راه اندازی و مدیریت شود؛ می تواند نتایج بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد. اما دقت کنید که اگر مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ برای طراحی آن به یک طراح حرفه ای و با تجربه مانند تیم منتوروید مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *