سوالات رایج درمورد سئو (بخش دوم)

سوالات رایج سئو

قبلا به تعدادی از سوالات رایج در مورد سئو پاسخ داده ایم. در این مقاله بخش دوم از این سوالات را گردآوری کرده ایم؛ پس با ما همراه باشید.

آیا سئو به دانش برنامه نویسی احتیاج دارد؟

سئو و بهینه سازی محتوا هیچ نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد. اما دقت کنید که بهینه سازی وب سایت تنها در سئو محتوا خلاصه نمی شود. سئو تکنیکال یکی دیگر از بخش هایی است که باید مد نظر قرار گیرد و مربوط به بهبود طراحی و زیرساخت های وب سایت است. سئو تکنیکال به دانش برنامه نویسی نیاز دارد.

تفاوت بازدید ارگانیک و بازدید خریداری شده چیست؟

بازدید ارگانیک به صورت طبیعی و در نتیجه کیفیت و اعتبار وب سایت است در حالی که بازدید خریداری شده ارتباطی با کیفیت و اعتبار وب سایت ندارد و معمولا از طریق تبلیغات به دست می آید.

محتوا باید چند کلمه باشد؟

یکی از سوالاتی که دائما در مورد سئو پرسیده می شود این است که محتوا باید چند کلمه داشته باشد. به طور کلی حداقل تعداد کلمات برای یک محتوا ۵۰۰ تا ۶۰۰ کلمه است؛ اما این کیفیت محتوا است که نقش کلیدی و تعیین کننده دارد. شما حتی اگر یک محتوای ۱۰۰۰ کلمه ای تولید کنید؛ اگر بدون مفهوم باشد و به سوالات کاربران پاسخ ندهد هیچ ارزشی ندارد.

سوالات رایج سئو

مفهوم سئو کلاه سفید، سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سفید، سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه ۳ مفهوم در زمینه سئو هستند که معنای آن ها عبارت است از:

  • سئو کلاه سفید: سئو کلاه سفید به تکنیک هایی گفته می شود که کاملا با قوانین و ضوابط موتورهای جستجو مطابق است و در آن تلاش بر این است که به صورت هدفمند و در بهترین شرایط کاربران جذب شود. در نتیجه در سئو کلاه سفید هم می توان رضایت کاربران را به دست آورد و هم رضایت موتورهای جست و جو را.
  • سئو کلاه سیاه: در سئو کلاه سیاه از تکنیک هایی استفاده می شود که با قوانین و ضرابط موتورهای جست و جو در تضاد اند. این تکنیک ها زمانی جزو تکنیک های رایج سئو بودند اما امروزه با توجه به به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جست و جو در دسته تکنیک های سئو کلاه سیاه قرار گرفته اند و استفاده از آن ها منجر به پنالتی می شود.
  • سئو کلاه خاکستری: این روش از سئو را نمی توان به راحتی تعریف کرد. سئو کلاه خاکستری به تکنیک هایی گفته می شود که بسیار به سئو کلاه سیاه شبیه اند؛ اما در صورت استفاده درست می توانند موثر باشند. سئو کلاه خاکستری ریسک بالایی دارد و حتی یک اشتباه کوچک همه چیز را خراب می کند. بنابراین تنها افراد حرفه ای می توانند با استفاده از آن نتیجه بگیرند.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *