اشتباهات رایج در طراحی وب سایت

اشتباهات رایج در طراحی وب سایت

با توجه به اهمیت فراوان داشتن وب سایت امروزه افراد زیادی علاقه مند به راه اندازی وب سایت خودشان هستند. اما بسیاری از این افراد در طراحی وب سایت دچار اشتباهاتی می شوند. در این مقاله برخی از رایج ترین اشتباهات را برای شما گردآوری کرده ایم که با اطلاع از آن ها می توانید از تکرارشان جلوگیری کنید؛ پس با ما همراه باشید.

دست کم گرفتن کارها

بسیاری از افراد فکر می کنند راه اندازی یک وب سایت خوب کار راحتی است که خیلی سریع انجام می شود. در حالی که این کار یک فرآیند بسیار مهم است که نیازمند توجه زیادی است. بنابراین اگر می خواهید به یک وب سایت خوب دست پیدا کنید؛ فرآیند ساخت آن را دست کم نگیرید.

مراجعه به طراح وب سایت غیرحرفه ای

طراح وب سایت کسی است که وب سایت مورد نظر شما را می سازد. شما تنها باید از یک طراح وب سایت حرفه ای کمک بگیرید. برای انتخاب یک طراح وب سایت حرفه ای در مورد فعالان در این زمینه تحقیق کنید و نمونه کارهای آن ها را ببینید و فقط در صورتی که از حرفه ای بودن یک طراح مطمعن شدید از او کمک بگیرید.

قراردادن اطلاعات گیج کننده در وب سایت

وب سایت شما باید به صورت دقیق و روشن کاربران را نسبت به کسب و کار شما مطلع سازد. در صورتی که کاربران پس از ورود به وب سایت در عرض کمتر از ۱ دقیقه متوجه موضوع وب سایت شما نشوند؛ از آن خارج خواهند شد. بنابراین نباید اطلاعات گیج کننده و مبهم در وب سایتتان قرار دهید.

اشتباهات رایج در طراحی وب سایت

طراحی سایت استاتیک

وب سایت ها به دو دسته تقسیم می شوند:

  • وب سایت استاتیک یا ایستا: وب سایت استاتیک به وب سایتی گفته می شود که در آن اطلاعات یک بار جمع آوری می شوند و و طراحی هر صفحه به صورت جداگانه و مجزا است.
  • وب سایت داینامیک یا پوبا: وب سایت داینامیک نوعی از وب سایت است که ساختار صفحات آن توسط یک اپلیکیشن سرور که اسکریپت های سمت سرور را فراوری می کند؛ ایجاد می شود.

یکی دیگر از اشتباهات رایج در طراحی وب سایت طراحی سایت استاتیک است. در این نوع سایت ها برای تغییر هر بخش نیاز به برنامه نویس است. بنابراین این وب سایت ها دیگر پاسخ گوی نیاز کسب و کارها نیستند.

طراحی برای مدیر و نه کاربر

طراحی وب سایت یک کار حرفه ای و دقیق است. اما گاهی اوقات صاحبان وب سایت در زمینه هایی مانند طراحی دیزاین، چینش محتوایی و… نظرات کاملا سلیقه ای و غیر کارشناسی می دهند و انتظار دارند که وب سایت مطابق نظر شخصی آن ها طراحی شود. در حالی که بهتر است طراح سایت تصمیم گیری در این موارد را به عهده داشته باشد.

تیم منتوروید چه خدماتی در زمینه طراحی وب سایت ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از کاربردی ترین امکانات و خدمات برخوردار می باشد. اگر می خواهید طراحی وب سایت شما به راحت ترین شکل ممکن و بدون اشتباه صورت گیرد؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *