اشتباهات رایج در انتخاب هاست

اشتباهات رایج در انتخاب هاست

تهیه یک هاست خوب و مناسب، یکی از اقدامات مهم در راه اندازی وب سایت است. در این مقاله با برخی از اشتباهات رایج در انتخاب هاست آشنا خواهیم شد؛ پس با ما همراه باشید.
استفاده از هاست رایگان
هاست های رایگان بیشتر به منطور تبلیغات و جذب مشتری ارائه می شوند و معمولا محدودیت های زیادی دارند. به عنوان مثال یکی از مشکلاتی که در استفاده از هاست رایگان با آن رو به رو خواهید شد؛ نمایش تبلیغات زیاد در وب سایتتان است. همچنین این هاست ها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. بنابراین یکی از اشتباهات رایج در انتخاب هاست، انتخاب هاست رایگان است.
بی توجهی به امنیت هاست
امنیت یکی از مسائل بسیار مهم است که نباید فراموش شود. در صورت استفاده از هاست هایی که به درستی سرور های خود را پیکر بندی نکرده اند؛ ممکن است وب سایت شما در خطر هک شدن قرار گیرد. بنابراین هنگام انتخاب هاست به مواردی مانند محافظت از حملات ddos، فایروال قوی و… دقت کنید.
استفاده از هاست ارزان
هاست های مختلف با قیمت های مختلف ارائه می شوند. یک اشتباه رایج در این جا انتخاب گزینه ارزان قیمت است. چرا که هاست های ارزان هم مشکلات زیادی با خود به همراه دارند که حتی برخی از این مشکلات مشابه هاست های رایگان است. از جمله مشکلات هاست های ارزان می توان به نامناسب بودن سرورها و عدم برخورداری از پشتیبانی خوب اشاره کرد.
اشتباهات رایج در انتخاب هاست
استفاده از هاست بدون پشتیبانی قوی
احتمال آن وجود دارد که شما در استفاده از هاست با مشکلات فنی رو به رو شوید. در اینجا وجود یک تیم پشتیبانی قوی می تواند شما را در حل این مشکلات یاری کند. همچنین دقت کنید که شاید این مشکلات در ساعات غیر کاری رخ دهند. بنابراین پشتیبانی هاست باید همیشه در دسترس باشد. البته نکته ای که در اینجا مطرح است این است که هیچ کس به صورت عمدی یک هاست بدون پشتیبانی قوی را انتخاب نمی کند. همچنین همه شرکت های هاستینگ ادعا می کنند که از تیم پشتیبانی خوبی برخوردارند. در اینجاست که شما باید از روش های مختلف مانند وب سایت های نظر دهی در مورد کیفیت پشتیبانی هاست مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.
بی توجهی به سابقه شرکت ارائه دهنده هاست
یکی دیگر از اشتباهات رایج در انتخاب هاست، تحقیق نکردن در مورد شرکت ارائه دهنده هاست و بی توجهی به سابقه آن است. در صورت انجام تحقیقات مناسب است که شما متوجه می شوید که آیا می توانید به شرکت مورد نظرتان اعتماد کنید یا خیر.
منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟
تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت و بهره مندی از مزایای فراوان آن هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی تری خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *