آشنایی با اشتباهات رایج در تبلیغات

اشتباهات رایج در تبلیغات

همه افراد ممکن است در تبلیغات دچار اشتباه شوند؛ خصوصا افرادی که قبلا هیچ گونه تبلیغی نکرده اند. اگر شما هم جزو این افراد هستید؛ خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

عدم انجام تحقیقات

آن تبلیغاتی خوب است که مخاطب صحیح را هدف قرار دهید. بنابراین با عدم انجام تحقیقات و هدف قرار دادن مخاطب اشتباه، فقط وقت و زمان خود را هدر خواهید داد.

مشابه دیگران بودن

متاسفانه افراد زیادی هستند که به منحصر به فرد بودن تبلیغات خود هیچ اهمیتی نمی دهند. این افراد از عبارات کلیشه ای و تکراری استفاده می کنند و به این طریق فقط موجب بی توجهی مخاطبان می شوند.

رنگ بندی نامناسب

رنگ ها بر احساسات و نگرش مخاطبان تاثیر به سزایی دارند. بنابراین بی توجهی به رنگ و رنگ بندی نامناسب یکی دیگر از اشتباهات در تبلیغات است.

ترس

بسیاری از شرکت ها در مواجهه با بازاریابی و تبلیغات دچار ترس می شوند. در واقع آن ها از شکست خوردن در بازاریابی ترس دارند که این ترس ممکن است موجب تسلیم شدن آن ها شود. بنابراین نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که از این که چندین بار در این مسیر شکست بخورید؛ ترس نداشته باشید.

استفاده از تنها یک محیط

در صورت استفاده از یک محیط احتمال دستیابی به تعداد بازدید مد نظر کم است. در حالی که اگر از چند محیط استفاده کنید؛ می توانید به طیف گسترده ای از خریداران احتمالی دست پیدا کنید.

اشتباهات رایج در تبلیغات

عدم ایجاد حس فوریت

فراموش نکنید که اگر در تبلیغات نتوانید مخاطبان خود را نسبت به خرید فوری ترغیب کنید؛ آن ها درگیر رقبایتان خواهند شد. بنابراین در تبلیغات خود ایجاد حس فوریت را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال می توانید عرضه کالا یا تعداد و حتی زمان خرید را محدود کنید.

تبلیغ برای متخصصان

تبلیغات نباید به صورتی باشند که افراد در فهمیدن آن ها دچار مشکل شوند. بنابراین از استفاده از ادبیات پیچیده خودداری کنید و آگهی خود را فقط برای افراد متخصص تنظیم نکنید.

استفاده از تصاویر بی کیفیت

احتمالا شما هم قبلا با تبلیغاتی که در آن ها از تصاویر بی کیفیت استفاده شده است مواجه شده اید. مخاطبان در مواجهه با این تبلیغات نه تنها مایل به کلیک یا… نیستند؛ بلکه حتی در جهت مخالف حرکت می کنند.

وب سایت قدیمی

احتمالا در تبلیغات لینک به وب سایت نیز اضافه می شود. قطعا شما می خواهید مخاطبانتان به راحتی بتوانند خرید کنند. اما اگر آن ها با یک وب سایت قدیمی مواجه شوند؛ فروش برای شما سخت تر خواهد بود.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است که می تواند وب سایت مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی نماید. بنابراین اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت هستید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تیم منتوروید است. جالب است بدانید اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *