بهترین شبکه های اجتماعی برای سئو

بهترین شبکه های اجتماعی

قبلا در یک مقاله تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو را بررسی کرده ایم. در این مقاله با برخی از بهترین شبکه های اجتماعی برای سئو آشنا خواهیم شد؛ پس با ما همراه باشید.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

بهتر است ابتدا ببینیم شبکه های اجتماعی اصلا چطور بر سئو تاثیر می گذارند؟ این شبکه ها به دو صورت زیر در سئو تاثیرگذارند:

  • تاثیر مستقیم: موارد مختلفی وجود دارد که به طور مستقیم در سئو موثر است که از جمله این موارد می توان به تعداد محتواهای منتشر شده در فیس بوک، میزان منشن شدن توسط کاربران و… اشاره کرد.
  • تاثیر غیر مستقیم: مواردی هم هستند که به طور غیر مستقیم تاثیر گذارند؛ مانند محبوبیت برند شما، رضایت کاربران و… .

در ادامه با برخی از بهترین شبکه های اجتماعی برای سئو آشنا خواهیم شد.

فیس بوک

فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی است که می تواند روی سئو وب سایت و جذب بازدیدکنندگان تاثیر داشته باشد. ارسال و به اشتراک گذاری مطالب در فیس بوک به راحتی انجام می شود. در این شبکه اجتماعی هم می توانید یک شبکه تجاری برای کسب و کار خود ایجاد کنید و هم این که مطالب مربوطه را در صفحه شخصی به اشتراک گذاشته تا گوگل آن را بازنشر مطلب در وب سایت در نظر بگیرد.

اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که کاربران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل گوگل آن را مورد توجه خود قرار داده است. شما می توانید برای کسب و کار خود در اینستاگرام یک صفحه ایجاد کنید و تصاویر مربوط به آن را منتشر کنید. اگر کاربران این تصاویر را لایک کنند و به اشتراک بگذارند؛ برای شما امتیاز خوبی است. در حقیقت شما باید در فعالیتتان در اینستاگرام یک استراتژی برای هدایت کاربران به وب ساییتان داشته باشید.

بهترین شبکه های اجتماعی

یوتیوب

یوتیوب یک بستر برای نمایش فیلم و ویدئو است که فعالیت در آن می تواند منجر به افزایش آگاهی از برند شما شود. این بستر نیز کاربران بسیار زیادی دارد و در واقع دومین موتور جست و جوی بزرگ در جهان به شمار می رود.

توییتر

توییتر یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که می تواند بر سئو تاثیر گذار باشد. این شبکه اجتماعی در هدایت کاربران به وب سایت مفید است. توییتر بیشتر بستری برای بحث و مبادله اطلاعات است و شما می توانید با استفاده از آن وب سایت خود را به روز نگه دارید.

گوگل پلاس

شاید با خود بگویید که گوگل پلاس آنقدرها هم شبکه اجتماعی بزرگی نیست. اما حقیقت امر این است که صاحب این شبکه اجتماعی گوگل است و برای افزایش تعداد کاربران آن، توجه زیادی به آن دارد.

لینکدین

لینکدین یک بستر حرفه ای و در واقع یک پلتفرم برای کسب و کارهاست. نکته قابل توجه در مورد لینکدین این است که گوگل ارزش زیادی برای بک لینک های ایجاد شده در آن قائل است و دلیل آن هم اعتبار زیاد این شبکه اجتماعی است.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم حرفه ای و قوی در زمینه طراحی وب سایت است. اگر شما هم مایل به راه اندازی یک وب سایت و بهره مندی از مزایای فراوان آن هستید؛ می توانید با خیال آسوده از خدمات تیم منتوروید استفاده نمایید. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *