بهترین ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی

ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی مناسب تاثیر زیادی در بهبود سئوی وب سایت دارد. در این مقاله می خواهیم تعدادی از بهترین ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

Google Keyword Planner

اولین ابزاری که به شما معرفی می کنیم؛ Google Keyword Planner است که اطلاعات آن از نتایج جست و جو در گوگل به دست آمده اند. البته این ابزار یک محدودیت دارد و آن هم این است که میزان جست و جوی کلمات کلیدی را در موتورهای جست و جوی دیگر نشان نمی دهد.

Ubersuggest

Ubersuggest یک وب سایت است که شما در آن می توانید با جست و جوی کلمات کلیدی مد نظرتان جست و جوهای دیگری که با آن ارتباط دارند را به همراه تعداد دفعات جستجو، CPC   یا همان میزان هزینه به ازای هر کلیک، و نرخ رقابت بر حسب درصد مشاهده کنید.

KWFinder

KWFinder ابزار دیگری است که می تواند در پیدا کردن کلمات کلیدی به شما کمک کند. این ابزار همچنین اطلاعاتی از قبیل روند جستجو، حجم جستجوی ماهانه در ۱۲ ماه گذشته، میزان رقابت، دشواری کلمه کلیدی و… را نیز در اختیار شما می گذارد.

SEMrush

SEMrush مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند در زمینه سئو است که در موارد زیادی از جمله یافتن کلمات کلیدی به شما کمک می کند.

Google Trends

Google Trends  یکی دیگر از ابزارهای گوگل است که با استفاده از آن می توانید موضوعات پرطرفدار را در مناطق مختلف جهان پیدا کنید. یکی از قابلیت های این ابزار این است که اگر بین ۲ کلمه کلیدی شک داشته باشید؛ می توانید آن ها را مقایسه کنید تا ببینید کدام یک بیشتر در حال جست و جو است.

ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی

Soovle

Soovle ابزاری است که برای شما هیچ عددی در رابطه با کلمات کلیدی تولید نمی کند. اما از موتورهای جست و جوی مختلف یعنی گوگل، بینگ، یاهو، آمازون، ویکی پدیا و یوتیوب پشتیبانی می کند.

Keyword.Guru

Keyword.Guru یکی دیگر از ابزارهایی است که در مقایسه با برخی از سایر ابزارها کمتر فنی است. این ابزار به صورت زنده جست و جو ها را دریافت کرده و شما را قادر می سازد که ببینید در هر لحظه مردم چه جست و جوهایی می کنند.

Keywordtool.io

ابزار Keywordtool.io نیز یک ابزار کاربردی است که اطلاعات مختلفی در اختیارتان می گذارد. به عنوان مثال با استفاده از این ابزار می توانید با وارد کردن یک کلمه کلیدی کلمات کلیدی مشابه آن را نیز ببینید. همچنین این ابزار سوالاتی که مردم در رابطه با کلمه کلیدی مورد نظرتان از گوگل می پرسند را نیز به شما نشان می دهد.

Answer the Public

Answer the Public ابزار دیگری است که مانند مورد قبل سوالاتی که مردم در رابطه با کلمات کلیدی از گوگل می پرسند را در اختیارتان می گذارد. این ابزار همچنین کلمات کلیدی دنباله دار مرتبط با کلمه مد نظرتان را نشان می دهد.

منتوروید چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم منتوروید یک تیم قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت است. اصلی ترین پروژه این تیم اسکریپت طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال است که از بهترین و کاربردی ترین خدمات برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *