تیم منتوروید با سابقه طولانی در عرصه تولید رسانه های تحت وب ، در زمینه های طراحی سایت ، طراحی لی اوت وبسایت (UI) ، طراحی رابط کاربری ، طراحی تجربه کاربری و اپلیکیشن موبایل فعالیت داشته و تخصص تیم ما تولید UI/UX حرفه ای و کاربرپسند برای رسانه های تحت وب می باشد .تیم منتوروید همچنین توانسته است به خواست مشتریان گرامی و یاری خدا در حوزه طراحی هویت بصری و مستندات برندینگ از جمله لوگو ، بنرهای تحت وب ، مشاوره تبلیغاتی و سوشال مارکتینگ نقش بسزایی در رسانه های مشتریان خود ایفا نماید .

هویت بصری برند ؛ منتور وید گامی برای فتح قله های تکنولوژی در کنار شما

لوگوی گروه منتوروید با توجه به دغدغه های تک تک نفرات این گروه مبنی بر ارائه برنامه های حرفه ای و کاربرپسند تحت وب و همچنین با تلفیق حروف M انگلیسی و “م” فارسی ، شمایلی از همبستگی و ارتباط دقیق همه گروه و همچنین ضوابط و اصول حرفه ای حاکم بر منتور وید خلق شده است . در طراحی لوگوی منتوروید یکی از بزرگترین افتخارات تیم ما یعنی همراهی و همکاری تنگاتنگ و حرفه ای تیم منتوروید با مخاطبین ما لحاظ شده است و این از اولویت های مهم و بزرگ گروه منتوروید می باشد.

تایپوگرافی منتوروید ؛ ساده و با افتخار ایرانی 

لوگوتایپ منتوروید بصورت اختصاصی طراحی شده است و فونت فارسی نمی باشد . دلیل این موضوع اختصاصی عمل کردن تیم ما با افراد حرفه ای گروه منتوروید برای تولید برترین برنامه های تحت وب می باشد . طراحی فرم نوشتاری “منتوروید” ساده و خوانا می باشد و نمایشی از رابط کاربری ساده تمامی محصولات گروه در عین حرفه ای بودن می باشد .

کادر نیروی انسانی اصلی آکادمی منتور وید

آکادمی دیجیتال مارکتینگ منتور وید

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

اعضای تیم منتور وید

علی مصباحی

برنامه نویس ارشد

آمنه برائی کریم آباد

مدیر دیجیتال مارکتینگ

سعید خطیبی

کارشناس طراحی گرافیک و طراح بصری

نیلوفر یزدانیان

 دیجیتال مارکتر

پیام یزدانیان

بنیانگذار منتور وید

علیرضا زنگنه ابراهیمی

کارشناس ارشد امنیت سایت و شبکه

مهتاب عرب | عضو جدید

برنامه نویس فرانت و کارشناس تریدر تیم